2733
2734
عنوان

باز شدن لوله های رحمی با استفاده از طب اسلامی

| مشاهده متن کامل بحث + 68634 بازدید | 140 پست
سلام عزیزم داروی چسبندگی رو میشه زمان اقدام انجام داد یا قبلش باید باشه ؟!

سلام عزیزم همزمان هم میشه انجام داد من ماه بعدش حامله شدم 

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
عزیزم من بعد سزارین جفت لوله هام بسته بود و چسبندگی شدید دارم داروی استاد تبریزیان از اینترنت دستورش ...

یعنی دوباره مجدد عکس رنگی دادید که فهمیدی باز شده؟؟؟؟؟

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود .... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دور دعا بی اجابت است ...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود....گاهی گدایی شهر میشوی و بخت باتو یار نیست ....گاهی تمام شهر گدای تو میشود💞💞💞💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من بعد سزارین جفت لوله هام بسته بود و چسبندگی شدید دارم داروی استاد تبریزیان از اینترنت دستورش ...

عزیز واقعا شما با دستور تبریزیان لوله هات باز شد؟ همون حلبه درسته؟ من میخوام امتحان کنم شک دارم

سلام عزیزم بله خیلی اثر داره من اول از این دارو استفاده کردم بعد داروی باه زنان هم استفاده کردم ب لط ...

سلام عزیزم.. منم هردوتا لوله م بسته ست.. لاپاراسکوپیرهم کردم باز نشد راهنمایی میکنین چ جوری سفارش دادین و چیکار کردین خواهشا؟ 

2731
سلام عزیزم.. منم هردوتا لوله م بسته ست.. لاپاراسکوپیرهم کردم باز نشد راهنمایی میکنین چ جوری سفارش دا ...

سلام والا ی شماره بوو از گوگل برداشتم مشاوره دکتر تبریزیان راهتمایی کرد دارو خریدم باید تو آب میجوشوندیم بعد نیم ساعت توش بشینی

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊