2737
2739

سلام‌کسی هست؟

منم ۴ماهه زایمان کردمو وسواس فکری دوباره اومده سراغم،قبلا یه بار اومده بود بسختی و چندین ماه طول کشید خوب شم،ولی الان دیگه نمیکشم با افکارم بجنگم از یه طرفی هم شیر میدم،خیلی دلم میخواد سرترالین رو‌امتحان کنم،بنظرتون میتونم تو‌شیردهی مصرف کنم؟ افکار منفی گم میشن از ذهنم؟😥

خدایا هزاران مرتبه شکرت🙏🏻
سلام‌کسی هست؟ منم ۴ماهه زایمان کردمو وسواس فکری دوباره اومده سراغم،قبلا یه بار اومده بود بسختی و چن ...

عزيزم من خيلييي تحقيق كردم آسنترا بي ضررترين قرصه واسه شيردهي خودمم مجبور شدم از قبل زايمان شروع كنم به خوردنش هنوزم دارم ميخورم البته من دو ماه شير خودمو دادم بعدش شيرم خشك شد چون استراحت و خواب كافي اصلا نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من خيلييي تحقيق كردم آسنترا بي ضررترين قرصه واسه شيردهي خودمم مجبور شدم از قبل زايمان شروع كنم ...

الان که میخورین ذهنتون آرومه؟ چقد طول میکشه اثر کنه؟

برم دکتر بده یا خودم بخرم،بیست سوالیه😂

عزيزم من خيلييي تحقيق كردم آسنترا بي ضررترين قرصه واسه شيردهي خودمم مجبور شدم از قبل زايمان شروع كنم ...

مشکل اینجاست همسرم اجازه نمیده برم دکتر میگه تو هیچیت نیس واسه خودت اسم نزار،واسه همون میخوام خودم قرصو بخرم بخورم.

2731
الان که میخورین ذهنتون آرومه؟ چقد طول میکشه اثر کنه؟ برم دکتر بده یا خودم بخرم،بیست سوالیه😂

كلا قرص خيلي بي ضرريه تقريبا دو سه هفته طول ميكشه تا اثر كنه ذهن آدمو آروم ميكنه