2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آسنترا مال کساییه که افسردگی دارن و بی خوابن به نظرم خیلی ضرر داره.من خودم پارسال همین مشکلو داشتم دکتر همینو بهم داد ولی دیدم خیلی ضرر داره نخوردم ترجیح دادم خودم حال روحیمو خوب کنم

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
مشكلت چي بود عزيزم؟ چه دارويي مصرف ميكردي؟

من که دقیقاًیه ماه اول بارداریم چندتاقرص میخوردم بعدتحت نظردکترول کردم بعددوباره ماه سوم مصرف کردم یدونه ماپروتیلین مشکل من اضطراب بوده

خدایایه گوشه چشمی
2738
آسنترا مال کساییه که افسردگی دارن و بی خوابن به نظرم خیلی ضرر داره.من خودم پارسال همین مشکلو داشتم د ...

هر كاري ميكنم حالم خوب نميشه افكار وسواسي داشتم يكسال خوردم خوب شدم ولي يك ماهه دوباره افكارم برگشته هركار ميكنم نميتونم از ذهنم بيرونش كنم

پزشكم عزيزم  ولي تاكيد ميكنم حتما زير نظر دكتر بخور  چون دوزشو بايد برات تنظيم كنه

واي عزيزم خيلي ممنون كه جواب دادي يعني تو شيردهي هم مجازه؟ دوز خيلي پايين ٢٥ ميلي ميخورم قبلا هم يه سال خوردم دكترم داده بود ولي وقتي باردار شدم خودم قطعش كردم و حالمم خيلي خوب بود تا چند هفته پيش

هر كاري ميكنم حالم خوب نميشه افكار وسواسي داشتم يكسال خوردم خوب شدم ولي يك ماهه دوباره افكارم برگشته ...

منم یک سال ونیمه دچاروسواس شدم توبارداری وشیردهی این مشکلونداشتم الان میخوریدتاثیرداره؟

خدایایه گوشه چشمی
هر كاري ميكنم حالم خوب نميشه افكار وسواسي داشتم يكسال خوردم خوب شدم ولي يك ماهه دوباره افكارم برگشته ...

نمیدونم واسه تو خوبه یا نه ولی من الان خودم چند وقته قرص ترانکوپین میخورم شبا یه نصفه میخورم تا خوابم ببره جوری بودم که ۳ روز ۳روز نمیخوابیدم عین جغد بیدار بودم تپش قلب شدید داشتم همش فکر میکردم دارم میمیرم هرآن فکر میکردم قلبم الان وایمیسته😢ولی این قرصه حالمو خوب کرد

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2706