2737
2734
عنوان

بیبی چک

306 بازدید | 35 پست

یک هفته مونده به موعد پریود امروز صبح بی بی چک گذاشتم منفی شد...بنظرتون آزمایش خون بدم مشخص میشه؟؟عجه ام بخاطر اینکه تجربه سقط دارم و میخوام بدونم اگر باردارم زودتر مراقبت رو شروع کنم

خدایا مرسی  

نه بزار روز موعدت منم سقط داشتم دو روز مونده فهميدم قبل از اونم مسافرت بودم هيچي نميشه نگران نباش

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بزار روز موعدت منم سقط داشتم دو روز مونده فهميدم قبل از اونم مسافرت بودم هيچي نميشه نگران نباش

چند وقت بعد از سقط باردار شدی؟؟آخه من تازه سه ماه گذشته یک ماه و نیم پیش هم کورتاژ شدم واسه همین نگرانم

خدایا مرسی  
چند وقت بعد از سقط باردار شدی؟؟آخه من تازه سه ماه گذشته یک ماه و نیم پیش هم کورتاژ شدم واسه همین نگر ...

من كورتاژ نشدم،طبيعي با قرص سقط كردم،٥ ماه بعدش اقدام كرديم،يكم زود اقدام نكردي؟كسايي كه كورتاژ ميشن معمولا بايد ٦ ماه صبر كنن

من كورتاژ نشدم،طبيعي با قرص سقط كردم،٥ ماه بعدش اقدام كرديم،يكم زود اقدام نكردي؟كسايي كه كورتاژ ميشن ...

من نمیخواستم اقدام کنم.مطمئن هم نیستم.فقط یبار رابطه مراقبت نشده داشتم

خدایا مرسی  
2738
ممنون .پس ممکن الان منفی کاذب باشه؟؟بازم احتیاط کنم

خانوم جان زود اقدام کردی

شما چون کورتاژشدی باید ۶ماه صبرمیکردی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ممنون .پس ممکن الان منفی کاذب باشه؟؟بازم احتیاط کنم

آره ولي خيليم حساس نباش خوب نيست،كار و اينا نكن،من از روزي كه فهميدم تا آخر ماه ٣ گوشيمو خاموش كردم و واي فاي رو كه كلا قطع كرديم،كاراي خونه رو هم همسرم انجام ميده بيشتر،استراحت كن كلا

خانوم جان زود اقدام کردی شما چون کورتاژشدی باید ۶ماه صبرمیکردی 

من نمیخواستم اقدام کنم.خودمم نگرانم.توروخدا بجای استرس بهم بگید اگر باردار بودم چیکار کنم؟؟؟چجوری مراقبت کنم؟؟

خدایا مرسی  
2706