2733
2734
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 35 پست
من از شیش ماه پیش که فولیک اسید میخوردم هنوز هم میخورم.پس برم دکتر که داروهای مکمل و مولتی ویتامین ه ...

فکر کنم الان فیمیبون 1 بده بهت فقط، الان ویتامین a و d هم نباید بخوری

جگر هم نخور راستی

من از شیش ماه پیش که فولیک اسید میخوردم هنوز هم میخورم.پس برم دکتر که داروهای مکمل و مولتی ویتامین ه ...

الان مولتي ويتامين نميده ،به من آهن و آسپرين و شياف پروژسترون داد واسه تهوع هم ديميترين،يدوفوليكم كه ميخوردم،ويتامين از هفته ١٤ به بعده

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم الان فیمیبون 1 بده بهت فقط، الان ویتامین a و d هم نباید بخوری جگر هم نخور راستی

فمیبیون سری قبل دکتر بهم داده بود یه بسته اصلا استفاده نکرده بودم چون سقط شد از امروز میخوام.اتفاقا سری قبل خوردن زیاد جگر باعث شد رشد متوقف بشه.خ یلی ممنونم که راهنماییم میکنید

خدایا مرسی  

شما باید از زمانی که اقدام میکنی مراقبت کنی چون برای بعضی ها دیر معلوم میشه که باردارن 

من خودم وقتی اقدام کردم دیگ از پله بالا و پایین نرفتم مگر در مواقع اضطرار که خیلی با احتیاط میرفتم و .....

2728
شما باید از زمانی که اقدام میکنی مراقبت کنی چون برای بعضی ها دیر معلوم میشه که باردارن  من خود ...

خونمون پله زیاد داره.فردا امتحانام تموم میشن.د یگه مجبورم تو خونه بشینم

خدایا مرسی  
خونمون پله زیاد داره.فردا امتحانام تموم میشن.د یگه مجبورم تو خونه بشینم

اگه سقط داشتی بهتره منزلتون رو عوض کنین بازم بستگی به شرایطتتون داره ولی پله اصلا خوب نیست