😂😂😂😂😂 گردو رو بزنه به سرش
اره خب حرف شماهم درسته👌
میتونه یدونه رب۴۰۰ گرمی بخره ۱۰۰ تومن
۲تا ماکادانی ۱۵۰
یه سویا ۵۰ یا ۱۰۰
دو کیلوپباز ۱۰۰
دو کیلو سیب زمینی ۱۵۰
اینجوری طرف بیشتر خوشش میاد همین خرید میتونه باهاش ۳بار ماکارانی برای خانواده ۴ نفره درست کنه،دو بار کوکو سیب زمینی