2733
2739
عنوان

خانمایی که باغذا خوردن بچه هاتون مشکل دارید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 53 پست
آره بابا پدرم درآورده با غذا خوردنش😁یه ذره به زور تهدید مسابقه اینا  اصلا گشنه نمیشه فعالیتشم ...

چن سالشه اگه تاثیرکردبگومنم بخرم بدم 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر من از اینورم فوتبال بل ازی میکنه خیلی لاغر شد منم برم بخرم چند خریدی عرق یونجه رو

یه شیشه یه لیتری  پنج ونیم گرفتم عرقیجات نوریه

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
مگه چن تابچه داری ؟من که اشتهااوردادم کلی ولی تاثیرنکرده

دوتا بافاصله سنی دوسال دارم دخترم سه ونیمه پسرم یک سال ونیم

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
ببخشید عزیزم به دو ساله هم میشه داد

فکرکنم بشه داد باز از دکتر تب سنتی بپرس

2740
زینکم خوبه پسر من میخورد بیشتر رو قد و موهاش تاثیر داشت و واضح بود الان قدش ماشالا همسن بچه های دوسا ...

منم یه دوره زینک دکتر تغذیه به دخترم داد اشتهاشم خوب شده بود تویه سال اضافه نکرده بود تو دوماه یه کیلو اضافه کردولی بعدش سنگ کلیه گرفت که متخصص مجاری ادراروکلیه گفت میتونه سنگش از شربت اشتهام باشه منم دیگه ترسیدم ازشربتای اشتها

منم یه دوره زینک دکتر تغذیه به دخترم داد اشتهاشم خوب شده بود تویه سال اضافه نکرده بود تو دوماه یه کی ...

یه دوره دادی ??

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
بله یه دوره زینک پلاس دادم

نمیدونم چرا اینطور گفته پسر من وقتهای مریضی هم دکتر براش زینک پلاس مینوشت بچه خواهر شوهرم با اینکه تپلی هم هست دکتر مینویسه و روش نوشته تقویت سیستم ایمنی بدن اما به طور مستمر نباید داد و عوارضش فقط بلوغ زود رس هست 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
 نمیدونم چرا اینطور گفته پسر من وقتهای مریضی هم دکتر براش زینک پلاس مینوشت بچه خواهر شوهرم با ا ...

من خیلی دنبال این بودم که چرا دخترم تواین سن سنگ کلیه گرفته دکترم فوق تخصص کلیه بودچندتا دلیل گفت شربت اشتهام گفت توگوگلم که دنبال علت سنگ کلیه بودم دیدم نوشته شربتای اشتها اسم شربت خاصی رونبرده بودولی کلا گفته بودتوی چندتاسایت دیدم

نمیدونم چرا اینطور گفته پسر من وقتهای مریضی هم دکتر براش زینک پلاس مینوشت بچه خواهر شوهرم با ا ...

منم فقط بلوغ زودرس شنیدم دکترگفت یه دوره دادی دوماه نده؟

من خیلی دنبال این بودم که چرا دخترم تواین سن سنگ کلیه گرفته دکترم فوق تخصص کلیه بودچندتا دلیل گفت شر ...

زینک شربت اشتهانیست ولی تاثیرداره تواشتهاالبته به دخترمن تاثیرنداره قبلادادم به دوتابچه هاتم عرق یونجرومیدی

2706