2410
2553
عنوان

خانمایی که باغذا خوردن بچه هاتون مشکل دارید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 53 پست
بچه هاتون چندقاشق برنج میخورن

بچه های من برنج کم میخورن بیشتر سوپ و سوپ شیر و غذاهایی که پنیرپیتزا داره دوست دارن پیراشکی گوشت درست میکنم خیلی دوس دارن

کلا غذاهای معمولی که خودمون میخوریم زیاد دوس ندارن واسه اینا معمولا جدا درست میکنم

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاتون چندقاشق برنج میخورن

بلدرچین درست میکنم خالی میخورن ابشو کته درست میکنم یکمم گوشت یا مرغ پخته با نخود فرنگی میریزم توش دوس دارن

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2456
بلدرچین درست میکنم خالی میخورن ابشو کته درست میکنم یکمم گوشت یا مرغ پخته با نخود فرنگی میریزم توش دو ...

پسر من از اینورم فوتبال بل

ازی میکنه خیلی لاغر شد منم برم بخرم چند خریدی عرق یونجه رو

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
بلدرچین درست میکنم خالی میخورن ابشو کته درست میکنم یکمم گوشت یا مرغ پخته با نخود فرنگی میریزم توش دو ...

مگه چن تابچه داری ؟من که اشتهااوردادم کلی ولی تاثیرنکرده

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
مگه چن تابچه داری ؟من که اشتهااوردادم کلی ولی تاثیرنکرده

زینکم خوبه پسر من میخورد بیشتر رو قد و موهاش تاثیر داشت و واضح بود الان قدش ماشالا همسن بچه های دوسا خودش بزرگتره دیگه ندادم

زینکم خوبه پسر من میخورد بیشتر رو قد و موهاش تاثیر داشت و واضح بود الان قدش ماشالا همسن بچه های دوسا ...

عه چراندادی؟دخترم قدش کوتاهه انگارسه سالس زینک پلاسه؟چندثانت دریک سال بلندمیشن بخرم بدم بهش 

2714
عه چراندادی؟دخترم قدش کوتاهه انگارسه سالس زینک پلاسه؟چندثانت دریک سال بلندمیشن بخرم بدم بهش  

آره دیگه خیلی دراز میشد همه ایرانی دادم هم خارجی دوتاشونم خوب بود یه دوره بده تموم شد دو ماه نده دوباره شروع کن تاثیرش بارز بود و با چشم میشد تغییر و دید ولی سانت نگرفتم 

آره دیگه خیلی دراز میشد همه ایرانی دادم هم خارجی دوتاشونم خوب بود یه دوره بده تموم شد دو ماه نده دوب ...

یعنی خوب رشدمیکرد.حتمامیگیرم میدم دخترم پنج سال ونیمشه تازه قدش شده صدوسه .اخربدغذاس هیچی نمیخوره اگه بدم بهش زینک رشدمیکنه

یعنی خوب رشدمیکرد.حتمامیگیرم میدم دخترم پنج سال ونیمشه تازه قدش شده صدوسه .اخربدغذاس هیچی نمیخوره اگ ...

من عرق بگیرم ببینم چطور میشه نتیجه رو میکم

ابجی بچه توام مگه کم غذاس چن سالشه

آره بابا پدرم درآورده با غذا خوردنش😁یه ذره به زور تهدید مسابقه اینا  اصلا گشنه نمیشه فعالیتشم زیاده لاغره

2706