2752
2734
عنوان

سقط شده ینی؟؟؟؟؟بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 86 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولي فردا أسرع وقت برو دكتر و سونو اخ دختر خوب وقتي ميگه استراحت مطلق چرا مهموني ميدي مهموني دادن ك ...

اخه همسرم از سخت گیری و تنبلی بدش میاد دوست نداشت استراحت کنم

این علائم اولیه سقطه ...اگه تا فردا استراحت نکنی و بازم دولا راست بشی سقط میشه خدای نکرده ....شیاف پروژسترون و استراحت تا سونو

از تو بیش از همه دنیا .....از خودم بیش از تو.....خسته م 😢
2731

[QUOTE=63086423]ن گلم شهرستانم😔[/QUOTEخواهرم ۷ ماه کامل خونریزی داشت. سقط نشده تو این هفته اگر سقط بشه جنین را میبینی. اما بی احتیاطی نکن. انشالله به خیر میگذره و به همه بگو استراحت مطلقی تا مهمون نیاد. نمیدونم چرا آدم باید مهمونی بره خونه زن باردار

حالا ناراخت نباش چون خونریزیت به قهوه ای تبدیل شده و بیشتر نشده سقطی در کار نی فقط حواست جمع کن این باشه که دیگه تا اخر حاملگی مولظب باشی

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬

وقتی دکتر میگه استراحت مطلق یعنی فقط توالت و حمام بری. همین . اگه بچت برات مهمه که رعایت کن . انشالله که الانم مشکلی پیش نیومده باشه

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2706