2733
2739
عنوان

سقط شده ینی؟؟؟؟؟بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 86 پست
من یخورده اطرافیانم توقع زیاد ازم دارن حتی وقتی خونشون میرم توقع دارن کارهاشونم من انجام بدم😢

عزیزم میدونم چی میگین من وقتی استراحت مطلق شدم خانواده شوهرم وقتی منو رو تخت دیدن هی گفتن حتی نمیتونی بشینی ولی من اصلن ب رو خودم نیاوردم البته از تو داغون میشدم همش تیکه مینداختن ک این سوسول بازیا چیه بخدا دلم خیلی میشکست ولی بازم ادامه دادم 

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم سقط داشتی؟؟توو چند هفتگی؟؟بعدش آدم راحت باردار میشه یا نه؟؟

من ۱۳ هفته سقط کردم بعدش هم بله راحت بود ولی ماههایه آخر استراحت شدم

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
خیلی سخته😢😢 منم ۷ هفتمه افتادم رو خونریزی...فردا معلوم میشه چی شده

یه خانومه اومده بود مطب میگفت ازم لخته خون میاد اندازه کف دست،هرروز شیاف میزد با آمپولم هفته ای یبار،ولی دکتر گفت هیچی نیس طبیعیه،سونو هم داد همه چیز سالم بود،نگران نباش عزیزم،منم تا ۴ماهگی لک بینی داشتم  هرروز شیاف میزدم،تا لک‌یا خون دیدی سریع شیاف بژن،استراحت کن

2731
من ۱۳ هفته سقط کردم بعدش هم بله راحت بود ولی ماههایه آخر استراحت شدم

منم هفته هفتم هستم..از دیروز خونریزی دارم..فردا تیتر بتا و سونو باید بدم

اینکه می م دسشویی خونریزیم لخته عین جیگیره سقطه اره؟؟😢

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
یه خانومه اومده بود مطب میگفت ازم لخته خون میاد اندازه کف دست،هرروز شیاف میزد با آمپولم هفته ای یبار ...

خیلی ناراحتم..از لحاظ روحی داغونم..دکتر پروژسترون ۴۰۰ داده...استفاده کردم دیشب اما امشب نزدم 

اخه میگفتن خودش سقط شه بهتره تا شیافا جاشو محکم کنن الکی

بارداری اولمه هرکس ی چیز میگه...فردا نوبت دکتر دارم...

2738
چون دلدردای شدید داشتم دکتر گفت تو خطره جنینت

از ته قلبم آرزو میکنم مشکلی واسه نی نیت پیش نیاد عزیزم..اما تو رو خدا خودتم رعایت کن...الان بارداریا سخت شده‌.‌سرزنشت نمیکنم اما ترسم به دلت راه نده فردا زودتر برو دکتر

خیلی ناراحتم..از لحاظ روحی داغونم..دکتر پروژسترون ۴۰۰ داده...استفاده کردم دیشب اما امشب نزدم  ...

مگه خارج‌رحمه که سقط شه،وقتی مشکل نداذی ،چرا سقط شه ،شیافو‌بزن،من بعضی وقتا روزی دوتا هم میزدم

مگه خارج‌رحمه که سقط شه،وقتی مشکل نداذی ،چرا سقط شه ،شیافو‌بزن،من بعضی وقتا روزی دوتا هم میزدم

اخه سونو قلبم ندادم هنوز ببینم قلب تشکیل شده یا نه...پس فردا نوبت داشتم که از دیروزه اول لک بعد خونریزی لعنتی شروع شد

منم هفته هفتم هستم..از دیروز خونریزی دارم..فردا تیتر بتا و سونو باید بدم اینکه می م دسشویی خونریزیم ...

طبق سونو هفته ۷هستی ،یا نه همینطوری حساب کردی!!؟؟اخه منم دکترم قبل اینکه بزم سونو‌خودش حساب کرد گفت هفته ۵هستی،بعدش خودش دستگاه سونوی  کوچیک‌داشت  برای چیزای جزعی،بهم‌گفت خارج‌رحمه‌باید سقط کنی ،ولی باز گفت دو هفته صبر کن دوباره بیا،دو هفته دیگه رفتم گفت داخل رحمه ولی قلبش تشکیل نشده ،۷هفته حتما باید قلب تشکیل شه،که باز گفت باید سقط شه ،این سری نامه سقط هم نوشت،ولی  من نرفتم،رفتم‌پیش یه دکتر دیگه برام‌بیرون سونو نوشت رفتم دیدم تازه رفتم ۶هفته،و برای تشکیل قلب زود بچده،اون‌دکت اشتباه کرده،