2737
2739
عنوان

اپیلاسیون در بارداری

414 بازدید | 45 پست

کسی بوده که هفته های آخر ممنوعه رو اپیلاسیون کرده باشه من حدودا دو ماه پیش رفتم با این که قبلا هم اپیلاسیون میکردم ولی بیش از حد تنش داشتم و به خاطر بارداری و استرس به شدت عرق میکردم 

الان هم دوست دارم برم ولی میترسم..

شماها قبل از زایمان چه کردید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ک نوره زدم میترسیدم برم از درد اپیلاسیون زایمان کنم😂

تو بارداری ضرر نداره؟ 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2740

ای بابا ..استرس من..امروز حموم بودم اصلا نتونستم درست اون قسمت و بزنم😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

نه موبر و واجبی نذاری ها بوش که میبینی چه جوریه من تا اخرین لحظه رفتم ولی من عادت داشتم قبلش هم میرفتم ولی اگه نگرانی فقط تیغ وگرنه هیچ چیز شیمیایی مثل موبر یا واجبی اصلا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ن باو من تو بارداری فقد نوره استفاده کردم

چه جالب من شنیدم تو بارداری ضرر داره

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2706