2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847266 بازدید | 43008 پست
میدونی چرا ناراحتم عزیزم یه بخشی از پولی ک جورکردیم واقعا ب زحمت،مثلا حدود۳۰تومنش بعنوان دیه بهمون ر ...

خدا پدرتون رو رحمت کنه این پول حلاله عزیزم همیشه مثبت فکر کن افکار منفی انرژی منفی میده خودبه خود و این حقیقته اگه فکرهای خوب بکنی و مثبت انرژی مثبت تو زندگیت جاری میشه پیش خودت بگو

(((((( این پولی که از پدرم رسیده بهم خودش دعام میکنه و تو راه خیر خرجش میکنم ایت الکرسی بخون و تو دلت نیت کن که تو راه خیر خرجش میکنم ))))))

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا پدرتون رو رحمت کنه این پول حلاله عزیزم همیشه مثبت فکر کن افکار منفی انرژی منفی میده خودبه خود و ...

مرسی عزیزم چشم حتما انجام میدم این کارو.یه چندتا کار خیر هرچند کوچیک باید انجام بدم ب نیت بابام.مرسی😍😍😍

بچه ها اگ خونه ی پیش فروش رو الان ب نامِ شوهرم قولنامه کنیم بعدگفته یکساله تحویل میدم یعنی میشه ما ازالان برا اون مقدارپولش ک کم داریم پول بخوابونیم بانک مسکن ک سرِ یکسال دوبرابر وام میده؟بعد اون موقع مثلا من خریدار بشم و خونه ازشوهرم ب نامِ من انتقال پیداکنه اینجوری میشه ازاین وام استفاده کرد؟

2731

سلام دوستان

من امروز صبحونه رفتم بیرون 

با شاگردام رفتم پیاده روی. 

بهشون گفته بودم چیزی باخودشون نیارن.

یه فلاسک چای بردم.

یه بسته پنیر 

سه تا بربری

یه کم شکلات اینام از خونه که خورده نشد.

کلا روی هم شاید ۱۵ تومن خرج شده.

اما هم به شاگردام یه حالی دادم و خودم لذت بردم.

هم تفریح بود و هم ورزش 

دوستان اگ کسی میتونه کمکم کنه همسرم میگه یکی از دوستاش دیروز بهش زنگ زده میخاد یه ساختمان سه طبقه س ...

فوقش خوشتون نیومد میفروشید تبدیل به احسن میکنید.

مهم اینه که الان دستتونو جایی بند کنید. در قید نقشه خونه نباش 

۱۰۰میلیون وام مسکن برداشتین؟وام چی بود؟

رو سند وام اوراقی میدن

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
عزیزم کدرهگیری رو مگه براساس کدپستی وپلاک ثبتی نمیدن؟این ک هنوز زمین خالیه کدرهگیری معتبر میدن؟ راس ...

بله رو پلاك زمين ،توي معامله با پدر مادر هم تعارف نكنيد  ، من موافق خريد ملك روي خاك نيستم با اين وضع گراني مصالح اتمام كار خيلي سخته بخصوص اگر بتونه بيشتر واحد ها رو پيش فروش كنه ديگه نمي ره دنبال ساخت . گزينه بهتر شما خريد زمين براي خودتون هستش بعد زمان ساخت وام ساخت هم مي تونيد بگيريد هم درصدش كمه هم مبلغ خوبي هستش از بانك هاي شهرتون مبلغ دقيق رو بپرسيد هر زمان هم پول نداشتيد كار رو متوقف مي كنيد . 

دوستانی که وام مسکن زوجین گرفتین🤗🤗🤗 بانک سند خونه رو به نام هر دوتون قبول میکنه؟یا الزامی وجود ن ...

حتما باید سه دانگ سه دانگ باشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
دوستان اگ کسی میتونه کمکم کنه همسرم میگه یکی از دوستاش دیروز بهش زنگ زده میخاد یه ساختمان سه طبقه س ...

عزیزم تعادل رو حفظ کنید یا شمااا خیلی دست دست میکنید یا سریعا میخواید بگیرید ....درسته مهمه که خیلی رست دست نکنید تو این شرایط ولی قرار هم نیست خونه بدی بخرید که تا آخر عمر بیخ ریشتون باشه ...خونه ای که مشکل دار هست اصلا بدرد نمیخوره ..مخصوصا مشکل سند 

سلام دوستای گلم صبح قشنگتون بخیر😍 تازه با این تاپیک آشنا شدم خیلی تاپیک خوبیه.😘 میشه منو هم راهن ...

اول که با اون میزان پول نمیشه متاسفانه وام خوبی گرفت و اینکه بستگی داره شما کدوم شهر باشید اگر تهرانید نه متاسفانه نمیشه ولی شهرستان احتمالش هست قطعا ...

اگه خودم درست کنم باید دوتا درست کنم  اون یکی چی باشه بنظرت؟

من اتفاقا عید مهمون داشتم زرشک پلو با مرغ و کنارش به عنوان پیش غذا کشک و بادمجون درست کردم.همه هم خوششون اومده بود.میتونم بگم از کشک بادمجونه چیزی نموند تقریبا. کنارش هم سالاد و زیتون گذاشتم تو سفره.بعد از غذا هم ژله دادم واسه دسر.

هم آبرومند بود هم به نسبت اینکه میخواستم از بیرون غذا بگیرم خیلی به صرفه تر دراومد

بچه ها اگ خونه ی پیش فروش رو الان ب نامِ شوهرم قولنامه کنیم بعدگفته یکساله تحویل میدم یعنی میشه ما ا ...

بهتره همين الان بريد دنبال وام ساخت ممكنه صاحب زمين بره و همه وام رو خودش بگيره و بعد زمان سند زدن شما رو به تاخير بندازه براي همين بهتون گفتم به نسبت پولي كه مي ديد از سهم زمين به نامتون بشه بهرحال شما الان قيمت زمين + هزينه ساخت رو بايد بدهيد و قاعدتا اول كار قيمت زمين دريافت مي شه و هزينه ساخت به مرور پرداخت مي شه و اصلاً وكالت دريافت وام بهش نديد تا مجبور باشه همه جا شما رو هم ببره در واقع يك سوم زمين مال شما خواهد بود اگر پولي كه الان مي ديد كمتر از ارزش يك سوم باشه معمولا به همون مقدار سند مي زنن 

2706