2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2849130 بازدید | 43008 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی 😍 من امروز رفتم گوشت بگیرم شده کیلویی ۹۵ شماها چند می گیرین؟🤔البته گوساله ۸۰ بود ولی ...

من تهران زندگی میکنم‌ بهیچ عنوان گوشت ازاینجانمیخریم ماهی یبار پول میفرستیم پدرشوهرم یابرادرم برامون گوشت میفرسته  ماه قبل کیلو۶۵گوسفندی الان هفتاد شده خیلیه بخدا اصلا آدم فکرمیکنه یه کابوسه🤦‍♀️تهران ۹۰ ایناس جداازقیمت من بخاطر کیفیت ازشهرستان میگیرم همون ۹۰برام‌میفته یابیشترچون مامانم یامادرشوهرم تیکه میکنن وبسته بندی معمولا۲۰۰بیشترمیریزم روکارتشون وگرنه معذب میشم

گیج شدم😶 ولی قطعا فعلا باردارنمیشدم. دوباره پستتو میخونم ج میدم

ممنون دوستم،،راستش من دخترم خیلی تنهاس خودمم فقط یه خواهر دارم که۱۴سال ازم کوچیکتره اصلا نمیخاستم دخترم مثله خودم بشه وقتی میبینم تنهایی بازی میکنه ناراحت میشم راستش من نظر دوستان وقتی اون دوست که واسه بچه دوم راهنمایی میخاست ودیدم اما چون اطراف ما تقریبا زندگیام‌ن مثله هم هست و راستش توقعاتی که خیلی بچه های الان دارن و از پدر مادراشون ندارن منم سخت نمیگیرم چون خودمم اینطور بزرگ شدم الان واقعا قانعم وهیچ وقت حسرت زندگی برقیه رو نخوردم چون کم تا زیاد چیزایی که لازم بوده واسه قشر متوسط برام فراهم بوده

2728

نیاطش جون انشالله این مرحله میگدره برای اینکه از اول موفق باشی توی برنامه ریزی یه لیست از مواد عذایی که در خونه داری بگیر و سعی کن عذا را با توجه به این مواد درست کنی برای بچه ات هم که میره مدرسه سعی کن از لقمه و احیانا خشکباری که داخل منزل داری استفاده کنی سع کن این دویست تومانی که برات میمونه برای خریدهای صروری استفاده کنی   

2738
یه سوال تو طلا بی اجرت ها زنجیر هم پیداا میشه ؟؟؟نمیدونی تو چقدر درمیااد 

اره گلم اتفاقا زنجیر هم بود نزدیک چهار گرم بود من فقط ۸۰۰ پول همرام بود وگرنه زنجیرو میاوردم 

خب دیگه اجرت ساخت ازت نمیگیرن فقط یه سودی واس خودشون میگیرن من از این به بعد فقط طلای بدونه اجرت میگیرم خیلی بنفعه 

سلام حالم خیلی بده با یه بچه پونزده ماهه باردار شدم .توهمه بارداریام باید سرکلاژ کنم دعام کنید یا سقط بشه یا موند اذیتم نکنه دلم واسه پسرم میسوزه.

از لحاظ مالی هم که با دوتا بچه .وای خدایا

سه روزدیگه اثاث کشی دارم‌ومن حتی پول ندارم فرشامو بدم‌قالیشویی این برای منی که ماهی پنج سودخالص ...

من هم مثل شما بودم  خيلي خرج مي كردم  مثلا از فروشگاههاي بزرگ خيلي چيزهايي بيخود مي خريدم يا براي پسرم لباس گرانقيت مارك مي خريدم كه خيلي اشتباه بود كه متاسفانه از زندگي خيلي عقب افتادم و خونه و زندگيم در حد درامد شوهرم نيست خيلي ها را مي بينم با دارمد كمتر چقدر زندگيشون بهتر  ولي از موقعي كه با اين تاپيك آشنا شدم خيلي بهتر شدم مثلا خريد سوپري و ميوه را از يك محله پايين تَر خريد ميكنم مناسبتر در مي ايد ديگه دارم با برنامه جلو مي روم انشالله كه بتونم شماهم  مي تونيد 

2706