2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847063 بازدید | 43008 پست
باریکلا چه خوش سلیقه چه کدبانو آفرین  عزیزم خیلی ازت ایده میگیرم و شما رو توی کدبانوگری الگو ق ...

قربونت برم عزیزم لطف داری شما🙈🙈🙈

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها کیا بانک مهر وام گرفتن من میخوام حساب باز کنم خواستم بدونم غیر حضوری هم میشه و اینکه حسابی که ...

عزیزم ما هم مهر اقتصاد وام گرفتیم هم هفته دیگه مهر ایران قراره وام بگیریم ، یه حساب معمولی باز کردیم اونم کارت عابره ، از اسفند پول توش ریختیم و برداشتیم حساب کار کرد ، تا ماه پیش ۱۱۰ میلیون توش بود ، الان ۸۵ توشه و قراره ۴۶ میلیون وام بدن ماهی ۲۵۰۰ قسطشه ۲۰ ماهه 

البته ۵۰ تومنم میدن ولی ۱۸ ماهه قسطشم ۳۱۰۰ که بنظرم ۴۶ تومنیه بصرفه تره ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
عزیزم😁 من اومدم ظرفایی که درست کردم نشون بدم ، با دو متر برچسب و ۵ تا تکه ام دی اف و پایه و چسب ۵ ...

خیلی واست ذوق کردم،ایده ظرفات عالی بود عزیزم

تولد بچه هاتونم مبارک باشه😍

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
2728
مبارکت باشه عزیزم چرخش برات بچرخه از این قرعه هاست؟ چطوری برنامه ریزی کردی چقدر طول کشید که پول جمع ...

سلام.ممنونم عزیزم.

من درآمدمو دو سال هست جمع میکنم و۵۰ملیونم طلا فروختم.

نه قرعه کشی برام در نیومد هرچی ثبت نام ‌کردم.اینو از بازار خریدم.

الان طلبمو کم کم بدم راحت میشم.من عادت دارم به کسی طلب نداشته باشم.یعنی تا طلبمو جور نکنم برا خودم هیچی خرج نمیکنم.

عزیزم ما هم مهر اقتصاد وام گرفتیم هم هفته دیگه مهر ایران قراره وام بگیریم ، یه حساب معمولی باز کردیم ...

آریانا جان یه سوال

بانک مهر اقتصاد و مهرایران سه ماهه وام میدن؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2738
عزیزم😁 من اومدم ظرفایی که درست کردم نشون بدم ، با دو متر برچسب و ۵ تا تکه ام دی اف و پایه و چسب ۵ ...

پایه ها رو از کجا خریدی؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

مبارک باشه، بسیار زیبا و با سلیقه کار کردی

من عاشق اون کلمن ها شدم خیلی قشنگن

خیلی واست ذوق کردم،ایده ظرفات عالی بود عزیزم تولد بچه هاتونم مبارک باشه😍

قربونت برم عزیزممم مهربون😍

خانما راجبه وام اینجا کلی توضیح میدم ،

مهر اقتصاد واماش ۱۸ و ۲۲ درصده 

اماااا مهر ایران واماش ۴ درصده واسه همینم باید زود پس بدی ، پولم باید ۳_۴ ماهی حداقل بمونه که وام بدن ...

به خانما هم وام میدن فرقی نداره فقط باید حسابت پول توش باشه و کار کنه که معدلش بره بالا ، 

ما واسه ۴۶ تومن دو تا ضامن بردیم که دسته چک هم داشته باشن ، ضامنا هم دوستای شوهرمن که راننده ان اوناهم ماشین سنگین دارن ...

پایه ها رو از کجا خریدی؟

پایه ها رو باید از لوکس فروشی و ابزار آلاتی ها بخری ولی تو شهر ما نبود ، من یهو جرقه زد به ذهنم که برم خرازی از این استاپلرا که واسه بند لباس استفاده میکنن و به تهش گره میزنن بخرم و رنگ کنم جای پایه استفاده کنم ...

برچسبشم پی وی سی طرح سنگ و گرانیته ...

ام دی اف هم من پولی ندادم رفتم جلو کارگاه کابینت سازی دیدم ریخته جلو در اضافه های چوبشو منم برداشتم آوردم😂😂😂

مبارک باشه، بسیار زیبا و با سلیقه کار کردی من عاشق اون کلمن ها شدم خیلی قشنگن

مرسی نازی جونم 😘

منم عاشقش شدم وقتی دیدم به سختی سفارش دادم یکی واسم آورد از شوش 😁

2706