2737
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2849318 بازدید | 43008 پست
خانوما نرم افزار افق کوروش رو تو گوشی هاتون نصب کنید خودش کد تخفیف میده در ازای خرید صد تومنی پنجا ...

من که مشتری دائمیشم 😅😂پیک افق کوروشو میبینم خندم میگیره

عزیزم فقط اینترنتی خریدکنیم کد میده و تخفیف خوووب ، یا   اگر حضوری هم بریم مثلا ۵۰۰تومن خرید کن ...

فقط با اپلیکیشن تخفیف میده

مثلا کد تخفیف میاد که اگه صد خرید کنی 50 تخفیف میده، دیگه شما اگه یه میلیونم خرید کنی همون 50 تخفیف میده

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساعت بدون اینکه چیزی توش باشه بزار فریزر بعد که برراشتی بازم چند ساعتی بزار تو دمای محیط باشه بع ...

مرسی امتحان میکنم حتما

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
فقط با اپلیکیشن تخفیف میده مثلا کد تخفیف میاد که اگه صد خرید کنی 50 تخفیف میده، دیگه شما اگه یه میل ...

چه بد که  حضوری تخفیف نمیده ، من اپلیکیشن رو نصب کردم اما بخام خرید کنم  میزنه در محدوده ی شما نیسش،  اخه خیییلی از ما دوره افق کوروش...

منم بچم ۱سالشه گفتم خوبه بتونم خریدام رو از اونجا کنم و تخفیفشم استفاده کنم

2731
سلام، قسط و قرعه ها رو جدا کردیم موند ۲۴۰۰. گوشت چرخی و خورشتی داریم،سیب زمینیارو پدرشوهرم میده،ای ...

منظورتون ازیناست که کهنه بذاریم داخلش؟ من دکمه ایش رو خریدم با پد و کاورو اینا اما دائم نم میداد عطاشو بخشیدم به لقاش همش تو دستشویی درحال شستن بودم 

فقط با اپلیکیشن تخفیف میده مثلا کد تخفیف میاد که اگه صد خرید کنی 50 تخفیف میده، دیگه شما اگه یه میل ...

عزیزم یکی از فاکتورهای خریدت اگر امکان داره عکسشو بزار اخه من از یه فروشگاه دیگه خرید کردم میخام قیمتا مقایسه کنم مرسی

2740
منظورتون ازیناست که کهنه بذاریم داخلش؟ من دکمه ایش رو خریدم با پد و کاورو اینا اما دائم نم میداد عطا ...

آره از هموناست امروز امتحانی زدم ولی پارچه تنظیف گذاشتم لاش،از صبح تا الان که خوب بوده نتیجه مثبت بود میگم عین پوشکه کناره هاش کش و اینا داره وسطش بجای پنبه همون دستمال گذاشته میشه

آریانا جان بیا رونمایی کن از هنرت منتظریم

خانما پودر ماشین لباسشویی چ مارکی استفاده میکنید؟؟ که عالی هس

من از پرسیل استفاده میکردم خوب بود ولی چون آنزیم زیادی داره بوشم نسبتا بده گذاشتم کنار سافتلن استفاده میکنم عالیه البته واسه لباسای دم دستی و فرش و موکت و پادری و از این چیزا استفاده میکنم وگرنه واسه ماشین لباسشویی مایع خوبه.

دخترا آخر هفته تولد دخترمه 14 نفریم خوراکی پاستیل خونگی و پفک میزارم شام لازانیا با نوشیدنی دختر ...

عزیزم مبارک باشه تولدش😍

بنظر من کیک و خامه ای درست کن حتما ، دخترتون دوس نداره مهمونا که دوس دارن😊

بقیه چیزا اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی خوبه ، گرچه من بودم دو نوع غذا میدادم شام مثلا الویه یا کشک بادمجون و اینا که اگه کسی لازانیا زیاد دوس نداست اونم بخوره ...

پفیلا هم ذرت بخر خودت درست کن ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
آره از هموناست امروز امتحانی زدم ولی پارچه تنظیف گذاشتم لاش،از صبح تا الان که خوب بوده نتیجه مثبت بو ...

عزیزم😁

من اومدم ظرفایی که درست کردم نشون بدم ، با دو متر برچسب و ۵ تا تکه ام دی اف و پایه و چسب ۵ تا تیکه ظرف سنگی مخصوص سرو درست کردم که بیرون هر کدومش ۱۳۰ بود ...

تولد پسرمم از این ظرفا استفاده کردم که بنظرم خیلی شیک شده بود😍

اینم بگم روش و باید یه مجسمه کوچیک تزیینی هم بزنم که من پیدا نکردم تا دیروز که تو یه پیجی دیدم حالا میخوام سفارش بدم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
خانما پودر ماشین لباسشویی چ مارکی استفاده میکنید؟؟ که عالی هس

من هوم کر استفاده میکنم چندساله عالیه واقعا ...

دوستان من بلاخره تونستم به کمک خدا ماشینمو بخرم.خیلی خوشحالم.انشالله هرکی نداره خدا به زودی نصیبش کن ...

مبارکت باشه عزیزم چرخش برات بچرخه از این قرعه هاست؟ چطوری برنامه ریزی کردی چقدر طول کشید که پول جمع شه ؟قسط دیگه ای هم داشتی

عزیزم😁 من اومدم ظرفایی که درست کردم نشون بدم ، با دو متر برچسب و ۵ تا تکه ام دی اف و پایه و چسب ۵ ...

باریکلا چه خوش سلیقه چه کدبانو آفرین 

عزیزم خیلی ازت ایده میگیرم و شما رو توی کدبانوگری الگو قرار دادم

2706