2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2851251 بازدید | 43008 پست
مدیریت هزینه ها با منه، مثلا ۱۳ تومن میذارم برا قسط، ۴ تومن هزینه  ماهانه، چیزی موند هم یه وسیل ...

عزیزم اگر ماهی 13 تومن قسط پرداخت میکنید، خودش میشه پس انداز

خیلی به خودتون سخت نگیرید

اول ماه 500 بزارید کنار به نیت یه چیزی که دوس دارید تا انگیزه بگیرید، بقیش رو تا اخر ماه مدیریت کنید

پیشنهاد میکنم چون همسرتون خرید میکنن حرفی از نوشتن و پرسیدن قیمت ها نزنید و اینارو نکنید. چون همسرتون حساس میشه

دخترا آخر هفته تولد دخترمه

14 نفریم

خوراکی پاستیل خونگی و پفک میزارم

شام لازانیا با نوشیدنی

دخترم کیک خامه ای دوس نداره میگه درست نکن، منم دارم یه ماکت نمدی درست میکنم که عکساش قشنگ بشن

و یه کیک ساده گردویی درست میکنم فقط. 

هنوز خرید شام و تزیینات رو نکردم، یه کادو هم از طرف خواهرش باید بگیرم. 

نطرتون چیه؟ کم نیست؟ 

نیمه ی اول ماه میخوام برم مسافرت خونه ی مامانم باید حسابی هزینه هارو مدیریت کنم آخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم با حرفت ولی به شرطی که مرد بخواد و همکاری کنه پدرم یه شغل خیلی معمولی با درآمد خیلی معمولی دا ...

سلام بنظر من بجای پس انداز پول . طلا پس انداز کن اینجور دیگه طلا نمیفروشه یا نمیتونه قرض بده کسی

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سلام دوستان من بعد چند سال به این تاپیک میام. خداروشکر دو سالی هست خودم کار میکنم درآمد خوبی دارم د ...

دوستان من بلاخره تونستم به کمک خدا ماشینمو بخرم.خیلی خوشحالم.انشالله هرکی نداره خدا به زودی نصیبش کنه.اصلا باورم نمیشه مال منه.تیبا۲ ۹۹ کم کارکرد گرفتم تقریبا نزدیک به صفر.

الانم کم کم دارم بدهی مو تسویه میکنم.خداروشکر فقط ۱۰ملیون کم آوردم که بدهی گرفتم تا یک ماه پس بدم.

این مدت خیلی اذیت شدم.حتی برا خودم ی جفت جورابم نخریدم.تا همه درآمدمو بزارم کنار.

من معتقدم انرژی مثبت واقعا موثره واز خدا اونی که میخو

واییم رو طلب کنیم وخودمون تلاشمونو کنیم تا بهش برسیم.

2731
مدیریت هزینه ها با منه، مثلا ۱۳ تومن میذارم برا قسط، ۴ تومن هزینه  ماهانه، چیزی موند هم یه وسیل ...

ای کاش خرید خونه رو هم بتونی مدیریت کنی، یا حداقل باهاش بری که دقیقا همون چیزی که نیازت هست رو بخری، اینجوری اصلا خرج بیهوده پیش نمیاد

و اینکه اصلا نمیخواد ریز قیمت رو بنویسی که برات سخت بشه، سعی کن لیست خرید داشته باشی اینجوری خارج از لیست خرید نمیکنی، دو ماهه همه چی دستت میاد و راحت یک تومنی میتونی پس انداز داشته باشی

منم امروز رفتم خرید عمده این ماه رو انجام دادم

فعلا همسری ۲ تومن برام واریز کرد، بیشتر حبوبات و شوینده و بهداشتیام از ماه پیش هست و فکر نمیکنم نیاز به خرید وسط ماه بشه

ران بوقلمون، ران مرغ، بلدرچین، پای مرغ، فیله مرغ، چرخ کرده، ۵۲۴ت

وسایل کیک، بیسکوییت پذیرایی ، سوسیس، رب، ماکارانی ۱۳۸ ت

گردو، پسته، بادوم زمینی، نخودچی، کشمش ۵۸۰ ت

ذرت مکزیکی۲۰ ت

اسنپ ۱۲ ت

قلک مخفی ۱۰ ت

قلک پسرم ۱۰ ت

۲۰۰ تومن هم گذاشتم توی پاکت برای یک هفته، چند ماه بود روش پاکت رو اجرا نمیکردم

۷۰ تومن هم ماه گذشته از حساب پس انداز برداشت کرده بودم ، امروز ۷۰ واریز کردم به کارت پس انداز

انشاله چالش خرج نکردن تا پنجشنبه، امیدوارم خرج یهویی پیش نیاد

سلام خانومای گل ، مدیر خونه و زندگی

من همیشه میخونمتون اما خاموش....

یه سوال داشتم، من یه ظرف جای آبلیمو جنس چینی دارم که یه بار توش آبغوره ریختم

متاسفانه بوی آبغوره گرفته

چکار کنم بوش بره؟

با هر چی میشورمش و درشو باز میگزارم اما بوش نمیره

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....

خانوما نرم افزار افق کوروش رو تو گوشی هاتون نصب کنید

خودش کد تخفیف میده

در ازای خرید صد تومنی پنجاه تومن تخفیف میده

من تو این مدت با شماره های مختلف نصب کردم و هی خرید عمده کردم،

حتی به اطرافیانم هم گفتم اونا هم نصب کردن

مدامم کد تخفیف ارسال میکنه، چند روز پیش اس اومد که 150 خرید کنید 50 تخفیف میده

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
2740
خانوما نرم افزار افق کوروش رو تو گوشی هاتون نصب کنید خودش کد تخفیف میده در ازای خرید صد تومنی پنجا ...

عذر خواهی میکنم پیک های افق کوروش برای خونه های اپارتمانی میارن دم واحد یا باید خودمون بریم دم در اصلی تحویل بگیریم؟

عذر خواهی میکنم پیک های افق کوروش برای خونه های اپارتمانی میارن دم واحد یا باید خودمون بریم دم در اص ...

میارن در ورودی اپارتمان

باید برید پایین تحویل بگیرید

سلام،

قسط و قرعه ها رو جدا کردیم موند ۲۴۰۰.

گوشت چرخی و خورشتی داریم،سیب زمینیارو پدرشوهرم میده،این ماهم سه روز مسافرتیم که ربطی به خرجی خونه نداره و از پس انداز میره.بیشترین خرج ما واسه پوشک و شیر خشکه که واسه اونم فکرایی دارم.

خانومایی که بچه کوچیک دارین از این شورت پوشکیا استفاده کردین؟خوبه بنظرتون؟من از اول پوشک مولفیکس و مرسی استفاده کردم میترسم از اینا استفاده کنم حساسیت بده.اما دختر عمم میگفت این شورتای پوشکی عالین فقط باید تنبلی رو کنار گذاشت و همون موقع شست.اگه ایده و نظری دارین ممنون میشم بگین

خانوما نرم افزار افق کوروش رو تو گوشی هاتون نصب کنید خودش کد تخفیف میده در ازای خرید صد تومنی پنجا ...

عزیزم فقط اینترنتی خریدکنیم کد میده و تخفیف خوووب ، یا   اگر حضوری هم بریم مثلا ۵۰۰تومن خرید کنیم همون ۵۰تومن تخفیف میده یا ب نسبت بیشتر ، یعنی هرچی خریدمون  بیشتر باشه تخفیفات بیشتری میدن؟

سلام خانومای گل ، مدیر خونه و زندگی من همیشه میخونمتون اما خاموش.... یه سوال داشتم، من یه ظرف ج ...

چند ساعت بدون اینکه چیزی توش باشه بزار فریزر بعد که برراشتی بازم چند ساعتی بزار تو دمای محیط باشه بعد بشورش اگه زود ببری زیر آب دما به دما میشه میشکنه زیادم نزار تو فریزر در حد ۴ ساعت

2706