2737
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2850342 بازدید | 43008 پست

منم دیروز ۲۶۰۰۰ موز خریدم واسه عیادت ...

خداروشکررر ماشین همسرمم درست شد ان شاءالله از فردا کارشو باز شروع میکنه 😍😍😍

۵۰ میلیونم خرج ماشین شد که یکمشو نقد داده یکمش و چکی بقیشم باید هرماه هرچقد میتونه بده تا زودتر تسویه شه ...

ان شاءالله که سلامتی باشه قسطاهم بالاخره داده میشه 🤩🤩🤩

فعلا هم فقط ۱۰۰ تومن یارانه مونده واسمون و ۵۰ تومنم تو کارت خودمه ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به خانمای گل  آدینتون بخیر    مامان ارام جون ربع سکه ها رو دونه ای ۲۴۰۰ فروختید ...

سلام.البالو رو دقیق نمیدونن.ولی لیمو ترش معمولا اواسط شهریور

باارانم😍نیمه جانم😍خوش اومدی ب زندگیمون😘
2728

خرج امروز من 

اردشیرینی و پودر کاکائو ۱۸ت

۳۰ت دوتا شیر و سه تا خامه شکلات و ادامس 

۳ت بومادران 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
یه خاطره هم بگم یه بار توجمع فامیل نشسته بودیم.یه خانم تقریبا مسن برداشت گفت.وقتی بچه هام کوچیک بودن ...

توصیه میکنم برگردیم دوباره از اول تاپیکو بخونیم

این جمله خیلی تموم دهنده

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2740

دوستان شمام شنیدین این صندوق دارا دومارو برا کسایی که از دارا یکم خریدن اون مقدار سهم کم میکنن بقیشو میتونن بخرن یکم واضح تر بگم ینی اینکه مثلا من دو تومن دارا یکم گرفتم الان پنج تومن نمیتونم بگیرم سه تومن مجازم ولی همسرم که چیزی نگرفت دارا یکم رو پنج تومنو کامل میتونه بگیره 🥴☹️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
یه خاطره هم بگم یه بار توجمع فامیل نشسته بودیم.یه خانم تقریبا مسن برداشت گفت.وقتی بچه هام کوچیک بودن ...

نمیشه اینجوری گفت،کمپوت و لواشک رو ریخت تو شکم همین بچه ها دیگه غیر اینه؟اگر بر فرض از شکم بچه ها میزد و پول جمع میکرد پسر همین خانم میومد میگفت فقط پول جمع کردی و بچگی ما تو حسرت خیلی چیزا گذشت و بچگی نکردیم.دل این پسره از جای دیگه پر بود که این حرف رو زد،مشکلش اینه مادره الان هم پول داره احتمالا اما پسره مشکل مالی داره مادره خم به ابرو نمیاره و ندارم ندارم میکنه،تیکه ای که به مادره انداخت احتمالا واسه همینه.

سلام دوستان؛خدا قوت

دیروز یه ۴۰۰ تومنی خشکبار و آجیل و اینا خریدیم...البته ۵۰ تومنش اسباب بازی بود و ۵۰ رنگ و اکسیدان و ۲۰ هم جوراب برا همسر و پسرم.۲۵ هم سبزی و چند بوته سبر و یکم لیمو ترش

پریروزم ۵۰ میوه

۳۰ شیر که نصفشو پنیر کردم

از باغ بابام یکی دو کیلو آلو زرد بهم دادن که لواشکشون کردم؛

یه نکته که تا یادمه بگم ما وقتی نون فانتزی میگیریم برا ساندویچ و اینا بعد یکی دو تاش میموند که خب تو فریزرم جالب نمیشه بعدش برا استفاده؛منم ناچارا قبلن مینداختم نون خشکی؛اما الان گذاشتم خشک شد و بعد کوبیدم ریختم تو شیشه برا تو مایه کتلت خیلی خوب میشه دیگه آرد نخودم نمیخواد بزنیم🙂

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام دوستان 

خرج این چندروز:

برنج ایرانی ۳۶۰

شیر۷۵۰۰

بنزین ۶۰

نان ۲

سنگک۵

شارژ گوشی ۵

یکی از کاربرا درمورد آلبالو لیموترش پرسیده بود الان قیمتها خوب هست اگه خواستین بخرین ...منم منتظر بودم اواخرمرداد و شهریور برنج بخرم ولی دیدم قیمتش خوبه خریدم (برنج تازه دیگه نمیگیرم)

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
نمیشه اینجوری گفت،کمپوت و لواشک رو ریخت تو شکم همین بچه ها دیگه غیر اینه؟اگر بر فرض از شکم بچه ها می ...

عزیزم منظور اینه هرچیزی بجای خود نه کارتن کارتن خوراکی خوبه برای بچه نه فقط پس انداز، اتفاقا من پارسال حرف همین خانم رو سرلوحه خودم کردم من به شدت برای بچم لباسو گل سرو خوراکی و اینجور چیزا میخریدم لباساروهم همه رو گرون دخترمم تو رشد بود نهایت سه بار میپوشید هرکدوم رو از اون روز که این مطلب رو خوندم تا الان همه چی رو نظم دادم، خوراکی به جاش لباس رو کم کردم ولی درست خریدم و چیزای دیگه بجاش برای دخترم تونستم ۱۵ گرم طلا خورد خورد با همین پولا بخرم، اینجوری هم پس انداز داره و طلاهاش بیشتر شد هم لباساش مناسب ولی زیاده از حد نیست و هم خوراکیش کنترل شد دخترمم ۳ سالونیمشه

2706