2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما یک تفاوتهایی دارین دل پاک و ساده بد نخواستن واسه بقیه ایمان و اعتماد قلبی به خدا دور بودن از حس ...

اره ساده ام

راضی به ناراحت کردن کسی نمیشم...

حسادت به هیچ وجه...

زیاد میبخشم..بجز معلم دوم دبستانم

اره ساده ام راضی به ناراحت کردن کسی نمیشم... حسادت به هیچ وجه... زیاد میبخشم..بجز معلم دوم دبستان ...

همینا مهمه واسه خدا.زندگی الهی به دور از بدخواهی.انشالله همون معلم رو هم ببخش و رها کن واسه آسایش قلبت واسه رها شدن و رشد روحیت

2731
درسته اما باعث میشه ب خدا نزدیک تر شی خدا تو قران مسئله ی خروج روح رو موقع خواب  گفته

اینکه ارادی روحمونو از بدن بکشیم بیرون باعث نمیشه به خدا نزدیک بشیم چون خودمون این کارو داریم میکنیم اگه خدا بخواد به هر کسی این قدرت رو میده اون فرق داره که یهو مثلا پاشیم ببینیم روحیم تا اینکه خودمون روح رو بکشیم بیرون اگه مومن واقعی باشیم خدا این قدرت رو به ما میده و خیلی قدرت های دیگه آیت الله بهجت هم این قدرت رو داشتن

من خیلی تجربه میکنم و واقعا برام ترسناکه 

ولی تو دنیایه واقعی نمیتونم به کسی بگم و ازش کمک بخوام 

چون مطمئنم بهم میخندن و کسی باور نمیکنه :(

کلا موضوعی هست که تا کسی خودش تجربه نکنه نمیتونه باور کنه :(

2740
من خودم خودمو میبینم...چشام بازه...محیط رو میشناسم...اما ننیتونم نفس بکشم و قدرت تکون خوردن ندارم... ...

این حالت اسمش بختک هست 

من قبلا خیلی اینجوری میشدم و واقعا میتونم بگم ترسناک ترین چیزی بود که تجربه کردم :(