2733
2739
عنوان

نظرسنجي درمورد خواهرشوهر

419 بازدید | 32 پست

دوستان فردا تولد خواهرشوهرمه با تولد دختر اونيكي خواهرشوهرم اين خانوم تولد دختر من يه گل اورد گفت شرمنده دستم خالي بود تولد شوهرم هم اومد خورد بازم گفت شرمنده پول نداشتم چيزي بخرم نميدونم چرا تولداي شما بي پول ميشم حالا يه هفته هست مادرشوهرم ميگه اره من گفتم همه پول بدن تولدا خواهرشوهرم هم چند بار گفته اره سنگ تموم بزاريد برام منم به همسرم گفتم ٥٠بده بهش خودت رو راحت كن ميگه وقتي تولد من هيچ تو هم هيچ تولد دخترمون يه گل أورده چرا من ٥٠بدم حالا شما بگين من چكار كنم به خدا يك هفته هست خواب وخوراك ندارم از بس فكر وخيال كردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن اون خواهرشوهرم كه تولد دخترشه اونم همش ميگه پول بدين در حالي كه تولد دختر من يه دست بلوز وشلوار اورد كه مجبور شدم بهش پس بدم چون يه سايز كوچيك بود

2731
2738

شاید  واقعا  نداشته 

من  که  به  این  چیرا  فکر  نمیکنم  هرچی  خودم  بتونم همونو میگیرم  یا  هدیه  میدم  نمیشه  همه  آدما  مثل  هم باشن  یه  درصدم  احتمال  بده  واقعا  شاید  اوضاعش خووب  نباشه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
۵۰ تومن خوبه دیگه ولی اگه خیلی از کارش ناراحت شدین ۲۰ ۳۰ تومن بزارین تو پاکت بگین شرمنده دستمون تنگ ...

ناراحت شدم من كلي خرج كردم اما تو اين شش ساله براي دختر من ارزشي قائل نشدن حالا امسال ميخوان تولد بگيرن همش مادرشوهرم به در ميگه ديوار بشنوه كه اره پول بدين

مثلا من خودم خواهرشوهرم خواهرشوهرم اصلا اهل تلافی نیست ونسبت به برادراش احساس طلبکار بودن میکنه .من اوایل دقت نکرده بودم وقتی متوجه شدم وحس کردم منو  احمق تصور کرده منم اون اهمیت قبل رو بهش نمیدم وبیخیالش شدم