2737
2739
عنوان

دکتر خوب برا وازکتومی همسرم میخوام

234 بازدید | 10 پست

دوستان من سومین سزارین و میخوام انجام بدم ممنون میشم اگر دکتری رو میشناسید که وازکتومی رو انجام بده برا همسرم با این ممنوعیت ها یه عمر دعاتون.میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

چرا جلوگیری نمی کنین وازکتومی ضرر داره رو فشار خون تاثیر بد داره برای کسایییه که بلد نیستن جلوگیری کنن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چرا جلوگیری نمی کنین وازکتومی ضرر داره رو فشار خون تاثیر بد داره برای کسایییه که بلد نیستن جلوگیری ک ...

نمیتونم ریسک کنم دکترم گفت ببندید بهتره من این بچم هم ناخواسته بوده

نمیتونم ریسک کنم دکترم گفت ببندید بهتره من این بچم هم ناخواسته بوده

خوب قرص و كاندوم همزمان استفاده كن . حالا با سه تا بچه مگه چقدر  در ماه مي توني رابطه داشته باشي كه ميخواي شوهرتو ناقص كني

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله