2733
2739
عنوان

کیک قابلمه ای و پای سیب و اناناس ماریا ( کیک های پایه )

| مشاهده متن کامل بحث + 62461 بازدید | 1407 پست
اینم داخل کیک که تویه کیکم همینجوری سوراخ داره این اولین بارنیست کیکایه توفرم همین شکلی درمیان پف خ ...

عزیز دلم ارد زیاد می‌ریزی خیلی هم مواد و زیاد میزنی باهم 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
این پف کیک قابلمه ای که وسط پف کرده ولی اطرافش نه 

ببین عزیز اولا که قالب بزرگ تر بخر مثلا قالب گالوانیزه سایز 20 بگیر. 

دوما آرد مواد و کم کن گلم مواد کیک نسبتا شله

سوما دما رو 20 درجه کاهش بده

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگه این کیک تقریبا مناسب چندنفره

والا بستگی داره به این که چقدر کیک خور باشن. حدودا ده نفر

سلام میشه برای تولد این کیک وخامه کشی کنیم؟

سلام اره عزیزم هر کیکی و میشه خامه کشی هم کرد

2742
مرسی ماریا جان 😘😘😘من با دستور دانمارکیت کلی شیرینی درست کردم ان شاءالله همیشه شاد باشی عزیز دل

قربونت برم عزیز دل 

عزیزم میشه بگی برای قالب سایز ۲۰ چقد ارد تخم مرغ بکینگ پودر شکر اینا بریزم که کیکم خوب پف کنه؟

4 تا تخم مرغ نصف لیوان شکر کمی وانیل نصف لیوان اب جوش دو قاشق غذاخوری روغن یک و نیم لیوان ارد یک قاشق مرباخوری بکینگ پودر

2740
وایییی چرا زودتر پیدات نکردممم🥺🥺♥️ مرسی بابت اموزش هایی ک میذاری واقعا مفیده😍😍😍 سلامت باشی😘❣ ...

قربونت برم 

ببین عزیز اولا که قالب بزرگ تر بخر مثلا قالب گالوانیزه سایز 20 بگیر.  دوما آرد مواد و کم کن گل ...

خیلی گلی عزیزم ❤فقط من همزن برقی ندارم میشه باهمزن دستی کیک اسفنچی خوبی بپزم؟

برا کیکایی که اسفنجی نیستن چجورقالبی بخرم ؟میشه توهمون گالوانیزه بپزمشون؟

2706