2752
2734
عنوان

بی ادبی کاربر۱۳۳۳۳hany شما بیاید بگوید الان چیکار میشه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 81 پست
عزیز من ایشون داره میگه اوکیه اقا رفتن برای ما دستشون هم درد نکنه لایق بهترین و بهترین پاداشها هستن ...

همونا رم انجام بدن ی سری قطعااااا دردشون میاد که چرا و به چه علت اونا معلم خصوصی و ... دارن الان رو نگاه نکنیود که این حرف رو میزنن. من ی دوست داشتم پدرش موجی بود یعنی این بچه فقط شبها زیر پتو درس میخوند و پدرش اجازه نمیداد ی کلمه درس بخونه تو روز. این با کلاس خصوصی و ... چی میخواد بشه؟؟؟؟ داستان اینه که دور نشستیم و داریم قضاوت میکنبم ضمنا سهمیه اونا حدای از داوطلبین عادیه و هیچ ربطی به اینا نداره اونا با هم مقایسه میشن نه با کنکوریای دیگه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
بعضیا خودشونو زدن به خواب  رتبه سه رقمی شدن خوشحالی ندارن دیگه چون خیلیا سه رقمی میشن بدون تلا ...

بهتون گفتم نه سهمیه داشتم نه چیزی و بهترین دانشگاه هم قبول شدم. در مورد کار هم اطرافم بشدت دیدم هرکس خودش جنم و عرصه داشته به بهترین شغل رسیده. ی مقدار از این نگاه ها برمیگرده به توجیه کم کاری های خودمون

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونا رم انجام بدن ی سری قطعااااا دردشون میاد که چرا و به چه علت اونا معلم خصوصی و ... دارن الان رو ...

مسئله جایگاهه من تلاش میکنم و اون تلاش نمیکنه و ما توی یک دانشگاه و یک کلاس کنار هم میشینیم فارغ التحصیل میشیم من خودم میرم دنبال کار و اون به واسطه پدرش و برشش توی دولت راحت از روز بعدش میشینه پشت میز و به من دستور میده

مسئله جایگاهه من تلاش میکنم و اون تلاش نمیکنه و ما توی یک دانشگاه و یک کلاس کنار هم میشینیم فارغ الت ...

برش در دولت؟؟؟؟؟ چقدررررر شما داری اغراق میکنی در مورد این بیجاره ها. اینا نود درصدشون هیچ جا پارتی ندارن که هیچ اتفاقا کسی تحویلشونم نمیگیره. نترس اون ی عده که با پارتی میرن جایی این بندگان خدا نیستن اونا هیچ فداکاری هم نکردن برای مملکت و فقط به وقت خوردن رسیدن سر سفره ادامه نمیدم ولی خشم و غضبتون از هرچیزی رو سر این بندگان خدا که همه بهشون دین داریم خالی نکنید و مودب تر باهاشون ارف بزتید من اون تاپیک رو دیدم و انتقاد اولمم به خود شماست برای نحوه حرف زدنتون

2731
بعضیا خودشونو زدن به خواب  رتبه سه رقمی شدن خوشحالی ندارن دیگه چون خیلیا سه رقمی میشن بدون تلا ...

وقتی حق میگی چیبگم من💔

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂

ضمنا بحث شما با اون کاربر مال چند روز پیشه و بعد اون چندین بار راجع به این کاربر تاپیک زدید و اون خودش خبر نداره این خودش حق الناسه

همونا رم انجام بدن ی سری قطعااااا دردشون میاد که چرا و به چه علت اونا معلم خصوصی و ... دارن الان رو ...

عزیزم اینم قبول

اصن بحث سهمیه این بندگان خدا هم نباشه پارتی بقیه هس

من حرفم اینه تبعیض قاعل نشن چ برا کسی ک خودش خونده چ کسی ک سهمیه داره چ کسی ک پارتی داره

ظلمه بخدا

اولن ک فردا ی مشت دکتر مهندس بی سواد داریم

دومن ک بچه از درس خوندن زده میشه اینارو میبینه

سومن ک گناهه گناهه گناهه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
عمق فاجعه رو زمانی فهمیدم که زدم تو تخمین رتبه و سهمیه منطقه 3 رو با 5 و 25 درصد مقایسه کردم!

ولش کن بابا دنیا همینه پر بی عدالتی های مسخره و بیچاره اونایی که از این بی عدالتی ها حمایت می‌کنن

وقتی طرف میگه خودم درسم عالیه و قبول میشم نیاز به سهمیه ندارم میگم اوکی اگه مطمئنی از خودت چرا میخوای از سهمیه ۲۵درصدت استفاده کنی مگه نمیگیرد خودت درس میمونی ؟پس استفاده نکن از سهمیت 

میگه استفاده میکنم به همه هم میگم حقمه که استفاده میکنم تو چرا میسوزی حداقل مثل تو هول نیستم با سه سال کوچیکتر از خودم ازدواج کنم... عمق طلبکار بودن نفهم بودن و ...

عزیزم اینم قبول اصن بحث سهمیه این بندگان خدا هم نباشه پارتی بقیه هس من حرفم اینه تبعیض قاعل نشن چ ...

منم همیشه میگفتم تبعیضه ولی واقعا وقتی دیدم ی پدر موجی میتونه چقدر مخرب باشه اون بچه روز خوش نبیته و ی کلام درس نخونه فهمیدم خیلی بیخبریم از اوضاع اونایی که بخاطر ما اینجور شدن پس دیگه بهش نمیگم تبعیض. در مورد دکتر مهندس بیسواد موافقم باهاتون اما علت اصلیش دانشگاه های ازاد و پیام نور و هزار جور دانشگاه هست که مفت و مسلم دانشحو فارغ التحصیل میکنن. ) البته استثنا هم هست همه رو نمیگم😊

از یکی با سهمیه۲۵درصد انتظار بهتر از این داری عزیزم؟تاپیکتو قفل کن چون ممنوعه و به حرفاشم توجه نکن و نینی یارو تگ گن

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
منم همیشه میگفتم تبعیضه ولی واقعا وقتی دیدم ی پدر موجی میتونه چقدر مخرب باشه اون بچه روز خوش نبیته و ...

🤷🏻‍♀️♥️