2737
2734
عنوان

درمان سوزش و خارش ناحیه تناسلی

37717 بازدید | 41 پست

از دکتر رفتن میترسم چون سر زایمان معاینه شدم .معاینه بشم قلبم میترکه شما چیکار کردین خوب شدین

خدایا پناهم باش میشه ی صلوات برای ارامش داشتن تو زندگیم بفرستی ممنونم لاحول و لا قوه ال بالله و هوالعلی و العظیم

یه لیوان سرکه طبیعی تو تشت آب جوشیده سرد بریز و روزی ۲۰ دقیقه بشین داخلش

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو داروخانه پماد بگیر فوری خوب میشی 

چه پمادی 

خدایا پناهم باش میشه ی صلوات برای ارامش داشتن تو زندگیم بفرستی ممنونم لاحول و لا قوه ال بالله و هوالعلی و العظیم
2738
وای من یه دکتر رفتم دیرور  بوی بد میداد بدنم همراه با عفونت چندساله برام شستشو انجام داد  ...

سنندج

سوزش و خارش که به خاطر عفونته و معاینه خیلی سختی نداره که درد داشته باشه من رفتم

راستش این درمان خونگی ساده که خودم هم انجام میدم خیلی عالیه حتما امتحان کن:یه تشت رو پر از آب کن و نصف فنجان نمک و یه فنجان سرکه طبیعی سیب رو بریز توش و بیست دیقه طاق باز بشین داخلش

هر روز بیست دیقه یا اگه تونستی نیم ساعت همین کارو بکن سر یک ماه خودت میبینی که چقدر بهتر شدی

دکتر به من پماد واژینال کلوتریمازول۱درصد هم داده بود که الانم استفاده میکنم و عالیه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

این دوتا پماد رو من سوزش و خارش داشتم رفتم دکتر بهم داد ینی تو سه روز خوب شدم عالیهههههه داروخانه بگیر استفاده کن ضرر هم نداره در کل داروی خارش و سوزش وعفونت و هرچیزی باشه از بین میبره خودتم عذاب نده

سوزش و خارش که به خاطر عفونته و معاینه خیلی سختی نداره که درد داشته باشه من رفتم راستش این درمان خو ...

ممنونم خانمی

این دوتا پماد رو من سوزش و خارش داشتم رفتم دکتر بهم داد ینی تو سه روز خوب شدم عالیهههههه داروخانه بگ ...

مرسب عزیزم بصورت داخلی استفاده کنم.؟