2737
2739
عنوان

درمان سوزش و خارش ناحیه تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 37717 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسب عزیزم بصورت داخلی استفاده کنم.؟

اره در کل هم داخلی هم خارجی میشه استفاده کنی ینی عالیه من حتی سرکه هم نشستم تو تشت فایده نداشت واسم ولی خب رفتم دکتر این دوتارو داد سه روز خوب شدم الانم تا دوباره سوزش یاخارش بگیرم میزنم از بین میره وقتی هم پماد رو میزنی حالت خارش شاید یذره بیشتر بشه چون میکروب کشی میکنه نگران نشو 

پیشنهاد های دوستان هم خوب بود ولی من بدون هیچ کرم و دارویی چند روز شورت نمیپوشم خوب میشم،چون سوزش و خارش مال قارچه و قارچم مال رطوبت لباس زیره

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2728
اره در کل هم داخلی هم خارجی میشه استفاده کنی ینی عالیه من حتی سرکه هم نشستم تو تشت فایده نداشت واسم ...

ممنونم فداتشم

خدایا پناهم باش میشه ی صلوات برای ارامش داشتن تو زندگیم بفرستی ممنونم لاحول و لا قوه ال بالله و هوالعلی و العظیم
2740
سنندج

عزیزم سنندج دکترزنان خوب داره بهم معرفی کنی من ساکنم ولی نمیشناسم کدوم دکتر برم مرسی

نهال دوستی بنشان ک کام دل ب بار آرد                             نهال دشمنی برکن ک رنج بیشمار آرد
عزیزم سنندج دکترزنان خوب داره بهم معرفی کنی من ساکنم ولی نمیشناسم کدوم دکتر برم مرسی

عزیزم من مشکل داشته باشم میرم کرمانشاه دکتر طاهره دارایی نیا سنندج خوب نیس

خدایا پناهم باش میشه ی صلوات برای ارامش داشتن تو زندگیم بفرستی ممنونم لاحول و لا قوه ال بالله و هوالعلی و العظیم