2733
2734

سلام دوستان عزیز خوبین..من دکتر قبلی که میرفتم بهم میگفت از سه پری بخورم الان این دکتر جدید می گه از پنج پری بخور..شما دکتراتون از چند سیکل گفته بخورین..میشه لطفا بیاین بگین..ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از سه خوردی الان بارداری عزیزم؟؟واقعا گیج شدم دپتر قبلی میگفت از سه این میگه از پنج موندم کدوم درست ...

بله عزیزم از روز سوم پریود تا 5روز شبی دوتا

ببین زمان مصرفش بستگی نه نظرت داره

اما اینو بدون که بین 3تا 7روز بعد مصرف قرص ها تخمک گذاری انجام میشه،تقریبا 5روز بعدش

شما زمان اونو باید حواست باشه

خدایا شکرت هزاربار
بله عزیزم از روز سوم پریود تا 5روز شبی دوتا ببین زمان مصرفش بستگی نه نظرت داره اما اینو بدون که بی ...

عزیزم شما سیکلات چند روزه س؟من سی و یک روزه م..مرسی عزیزم بعد شما امپول هاش سی جی هم زدی؟چطوری بعدش اقدام کردی؟سایز فولیات چندبودن

عزیزم شما سیکلات چند روزه س؟من سی و یک روزه م..مرسی عزیزم بعد شما امپول هاش سی جی هم زدی؟چطوری بعدش ...

ببین من اولین دوره مصرف داروم بود

قبلش دو ماه یه بار شایدم بیشتر پریود میشدم

ولی هیچ دارو نمیخوردم

دو سه ماه متفورمین خوردم بعد دکتر کلومفین داد از روز 3پری تا 5روز،از روز 14هم دوفاستون داد تا 10شب

من همینارو خوردم فقط امپول نزدم سونو هم ندادم چون اوایل بود دکتر گفت برو سه ماه دیگه بیا،ولی همون ماه اول روز 11 و 14رابطه داشتم و باردار شدم

اینم بگم که چون زیاد امید نداشتم ماه اول جواب بده کلا بیخیال بودم،و حرصشو نمیخوردم

خدایا شکرت هزاربار