2737
2739
عنوان

میگرن

146 بازدید | 18 پست

سلام ده ساله میگرن دارم خسته شدم خسته.هر راهی بگید و رفتم از هر چی بلد بپدم و تو اینترنت خوندم و...فقط مسکن نوافن میخورم یذره جواب میده و سردردای کم رو نعناع فلفلی میزنم.کاری چیزی تجربه ای سراغ دارید برا میگرن.سردرد یطرفه میکشه منو.خدا لعنت کنه هر کی نمیذاره داروی میگرن به دست همه ی عموم برسه.ما اینجااایییم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اولا که برا میگرن نعناع فلفلی دیگه چه صیغه ایه؟!   کسی که میگرن داره تا اونجایی که در توانش هست باید از بوهای تند دوری کنه مثل بوی نعناع. و حتی طعمای قوی مثل ترشی. 

به عنوان کی که خیلی وقته میگرن داره میگم: اعصابتو کنترل و آروم کن میگرنت کم میش.

بعدشم اینکه چیزایی که فشارو پایین میاره هم کم بخور (نخری که عالیه) مثه دوغ

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
2728

منم ۵ساله میگرن دارم ۱۵سالم بود گرفتم هر شب یه امپول مسکن میزدم مثل صبحانه ناهار شام یه امپول از موقعی که زالو انداختم بهتر شدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

عزیزم ارد گندم و سرکه انگور طبیعی رو مثل خمیر با هم قاطی کن بذار روی پیشونی و جاهایی که درد میکنه...با یه دسمال ببند صبح بشورش...

از اطرافیانم کسی بود که چند سال بخاطر میگرن شب یه خواب راحت نداشته بود با این کار تا صبح راحت بعد چند سال خوابید...

ایشااله برا تو هم خوب باشه

2740
منم ۵ساله میگرن دارم ۱۵سالم بود گرفتم هر شب یه امپول مسکن میزدم مثل صبحانه ناهار شام یه امپول از موق ...

زالو انداختن چجوریه...رو گرذن؟بعد مثلا بهتر شدی چند وقت یبار سرت درد میاد

وای فک نکنم کسی اندازه من سردردای میگرنی کشیدع باشه

سردردم ک شروع میشه بچه هام گریه میکنن 

من همه مسکنی امتحان کردم فقط دوتا ژلوفن پشت هم خوب میشم

یه امپولم بود یادم نیست اسمشو اونم چنسال پیش میزدم خوب بوود

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍

عزیزم دکتر گفته سوماتریپتان ضرر داره؟ من آلمان هستم دکتر به من همینو داده دکترای اینجا محاله چیزی ضرر داشته باشه تجویز کنن.برای من که فقط این جواب میده به محض خوردنش سردردم آروم میشه.

2706