2737
2734
عنوان

بارداری

148 بازدید | 20 پست

سلام ببخشیدمن یکساله ازدواج کردم والان قصده بارداری دارم امامجردبودم تنبلی تخمدان داشتم قرص خوردم اما درمان نشد. والان دچارمشگل شدم دکتر بهم لتروزول داداز۵پریودروزی یک عدد دوماه ستفاده کردم بدون امپول. الان پریودم۱۰روزه عقب افتاده ولی هیچ اعلاعم بارداری ندارم یعنی با ردارم یانه؟؟

ایششششش😒                                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مرسی فدای همتون انقدبی بی چک زدم منفی شده دیگه میترسم میخام یک هفته بعد بزنم. سعی کردم ۱۲الی۱۴روزبعده پریودم نزدیکی داشته باشم مگه اون روزا زمانه تخمک گذاری نیست؟؟

ایششششش😒                                      
مرسی فدای همتون انقدبی بی چک زدم منفی شده دیگه میترسم میخام یک هفته بعد بزنم. سعی کردم ۱۲الی۱۴روزبعد ...

عزیزم زود بدونی نی نی داری بهتره میتونی مراقبتهارو شروع کنی. من دیر متوجه شدم نی نی دارم ینی مدام بی بی چک میذاشتم منفی بود خاستم مطمعن شم بعد، که دیرشده بود درد و خونریزیم شد و بعدش سقط شد 😭😭😭😭

عزیزم زود بدونی نی نی داری بهتره میتونی مراقبتهارو شروع کنی. من دیر متوجه شدم نی نی دارم ینی مدام بی ...

ایوای نه😢😢بمیرم برات حتماخیلی سخت بوده  متاسفم 🌷

ایششششش😒                                      
2738

ببخشیدکمردردم میتونه اعلاعم بارداری باشه؟؟ من الانکه.  پریودم دیرشده فقط کمرم یکم دردمیکنه بخاطره همونه میگم حامله نیستموچندروز دیگه پریودمیشم😔

ایششششش😒                                      
ایوای نه😢😢بمیرم برات حتماخیلی سخت بوده  متاسفم 🌷

یه هفته نیس ک سقط شده از بس دکتر و آزمایش و سونو رفتم خستم. تو غربت تو یه شهرکوچیکم هستم دکتر درست و حسابی هم نداره، خونریزیم افتاد به تعطیلیای فطر و اینچیزا چون نتونستم جلوی خونریزیو بگیریم متاسفانه سقط شد هرروز گریه میکنم نی نی اولمون بود 😭😭😭😭

برا همین میگم مواظب باشی عزیزم خدانکرده طوریش نشه. امیدوارم همه خانوما نی نیشونو سالم بغل کنن منم همینطور آمین

ببخشیدکمردردم میتونه اعلاعم بارداری باشه؟؟ من الانکه.  پریودم دیرشده فقط کمرم یکم دردمیکنه بخاط ...

عزیزم علائم بارداری رو گوگل کن برات میاره مهمترینش رگ های آبی رو سینس و سفت شدن سینه.

فقط مواظب نینی باش گلم. من تا خاستم خوشحالی کنم از دستمون رفت خراب بمونه این مملکت 

یه هفته نیس ک سقط شده از بس دکتر و آزمایش و سونو رفتم خستم. تو غربت تو یه شهرکوچیکم هستم دکتر درست و ...

الهیییی.. منم ازهمینچیزاخیلی میترسم یاخدای نکرده سالم بدنیانیاد یا بیرون ازرحمی چیزی باشه‌هرچی‌قسمت‌باشه‌دیگه‌جلوقسمتونمیشه‌گرفت‌توام‌غصه‌نخورایشالله‌بزودی‌یه‌نی‌نی‌خوشگل‌بسلامت‌بدنیامیاری

ایششششش😒                                      
عزیزم علائم بارداری رو گوگل کن برات میاره مهمترینش رگ های آبی رو سینس و سفت شدن سینه. فقط مواظب نین ...

نه هیچکدوموندارم فک نکنم من ازاین شانساندارم😭😭

ایششششش😒                                      
الهیییی.. منم ازهمینچیزاخیلی میترسم یاخدای نکرده سالم بدنیانیاد یا بیرون ازرحمی چیزی باشه‌هرچی‌قسمت‌ ...

آمین گلم مرسی از دعای خیرت. امیدوارم نی نی باشه و سورپرایز بشی 😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹

2706