2733
2739

همه همينطورن،خوب ميشي،از همسرت بخواه كمكت كنه،بهش توضيح بده حالت خوب نيست،همراهي اون مهمه

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجایی اکثرا آمپر ادمو فقط میبرن بالا 

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
همه همينطورن،خوب ميشي،از همسرت بخواه كمكت كنه،بهش توضيح بده حالت خوب نيست،همراهي اون مهمه

همسرم کمکم میکنه ولی نمیتونه زیاد بیدار بمونه صب باید بره سرکارکاری ازش برنمیاد همش شیر میخاد😣😣

عزیزم این حالت بعد زایمان پیش میاد غذاهای مقوی بخور بدن که ضعیف میشه و کم خونی تو روحیه تاثیر میذاره حالا صب کن انقد نی نی واست شیرین کاری کن 😍

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
عزیزم این حالت بعد زایمان پیش میاد غذاهای مقوی بخور بدن که ضعیف میشه و کم خونی تو روحیه تاثیر میذاره ...

این ک اره الانم فقد مشکل‌من شباس صبحا دلم غش میره میخاسم ببینم تاکی اینجورین

همسرم کمکم میکنه ولی نمیتونه زیاد بیدار بمونه صب باید بره سرکارکاری ازش برنمیاد همش شیر میخاد😣😣

خودتو تقويت كن،گوشت و جيگر بخور،كاچي خيلي خوبه،ايشاالله ميگذره،كم كم نينيت شيرين ميشه اين روزا يادت ميره،من الان از خدامه بغلش كنم زودتر

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
خودتو تقويت كن،گوشت و جيگر بخور،كاچي خيلي خوبه،ايشاالله ميگذره،كم كم نينيت شيرين ميشه اين روزا يادت ...

باش مرسی‌گلم ایشااابه هرچی زودتر بغلش کنی

این ک اره الانم فقد مشکل‌من شباس صبحا دلم غش میره میخاسم ببینم تاکی اینجورین

هر بچه ای فرق میکنه اکثرا تا سه ماهگی البته تو سه ماه کمتر میشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2706