2737
2739
عنوان

رسوب شیر کتری :((((

25416 بازدید | 11 پست

دوستان من کتریمو رسوب زدایی کردم اما شیرش خیلیییی سفت اصلا نمیتونم حتی بازش کنم چیکارش کنم؟چطوری شیر کتری رو رسوب زدایی میکنین یا سفتیشو برطرف میکنین اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با چی رسوب زدایی کردی؟ من کتری برقیم افتضاح شده

فقط سرکه و اب بذار داخلش بجوشه سریع مثل اولش میشه 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

یه ظرف بردار رسوب زدا روتوش درست کن شیر کتری رو برعکس بزار توش بزار یه مدت بمونه ان شا الله درست میشه توی کتری هم رسوب زدا بریز 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2740

البته من همیشه با سرکه این کار رو میکنم 

رسوبش زیاد باشه سرکه و جوش شیرین

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .