2737
2739

خانوما من تازه عضوم ولی از وقتی اومدم یه تاپیکایی دیدم ک اصن با هر مقیاسی اندازه گرفتم جور درنیومد 

یکیش این بود که میگف جاریمو با شوهرم دیدم😐 چطور ممکنه ببینی و کاری نکنی من بودم کشته بودمشون 

خـــدایاشکــــرت برای داده و نداده هایت🙏❤

همین ظهری اونی که گفت به پسربچه ام ۱۲ سالشه شیردادم و....

البته مطمعنن خانم نبوداستارترش

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فاخته ی امشب

امشب اومده دوباره شلوغ کاری😞

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ول کن بابا من قبلا که با کاربری قبلیم بودم خیلی اینجارو جدی میگرفتم، خیلی دلسوزی میکردم با جون و دل راهنمایی میکردم😓 بعد یهو میفهمیدی طرف اُسکلت کرده 😒 چقد که من به خاطر این آدمای خالی بند با نینی یارها دعوام شد😓 چقد طرفداری این دروغگو ها رو کردم😠😠

به خاطر همینا دوتا کاربریمو بستن بعد رفتتتتم تا یه سال بعد دوباره برگشتم ولی اینحا بشنو و باور نکنه، از سر بیکاری چرت و پرت مینویسن نمیگن تو روحیه یه عده تاثیر منفی داره😡😡😡

باردار نیستم 🙂 تیکر دوس دارم🤗