2733
2734
عنوان

سوال درباره نامه به فرشتگان

| مشاهده متن کامل بحث + 6162 بازدید | 79 پست
واسه پول و بچه دار شدن به چه فرشته ای باید نامه بنویسیم؟؟؟؟؟؟؟

واسه پول گفته بود فرشته پول و برای بچه هم به نظرم به فرشته شفا یا رافائل بنویس 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
انتظار می کشی واسه اتفاق افتادنش؟ منظورم از انتظار اینه که مثلا منتظر تماس یکی هستی هی گوشیتو چک می ...

راجع به ۷،۸تا موضوع نوشتم بعضیا شو اصم یادم رفته 

ولی جواب نداد همه رو هم ۱۵ تایی نوشتم 

دو تا شم برعکس اتفاق افتاد🙁

دیگه طاقتم طاق شده لطفا واسم دعا کنید حاجتم برآورده شه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها نامه نوشتن خیلی موثره واسه فرشته یکی از بهترین عددها عدد ۱۵ و ۴۰ هست یا ۱۵ روز روزی یکبار یا ۴۰ روز روزی یکبار نامه بنویسین بعد بدین ب اب فوق العادس اگ اب گیر نیاوردین بذارین لای قران ولی اتیش زدن توی سینک ظرفشویی هست ولی نباید اسم خدا توش باشه چون خوب نیست راجع ب اسم فرشته ها هم ما فرشته های خیلی زیادی داریم نیازی نیس اسم مثلا فرشته ها رو بدونین مثلا اسم فرشته میکاییل برای رزق و روزی هست نیازی نیس اسمشو بنویسین چرا ؟ چون وقتی شما اسم یک فرشته رو میارین فقط همون فرشته کمکتون میکنه و واسه انجام ی کار باید چند فرشته همراهی کنن ک واسه همین میگن مثلا واسه جور شدن پول اینا بنویسین فرشته مال و ثروت این از این بقیه هم توضیح میدم تو پست بعدی

راجع به ۷،۸تا موضوع نوشتم بعضیا شو اصم یادم رفته  ولی جواب نداد همه رو هم ۱۵ تایی نوشتم  ...

تو یه روز 15 تا رو ننویسی بهتره، میگن ادامه بدید تا انرژیش مستمر بشه

2731
بچه ها نامه نوشتن خیلی موثره واسه فرشته یکی از بهترین عددها عدد ۱۵ و ۴۰ هست یا ۱۵ روز روزی یکبار یا ...

دقیقا واسه منم پیش اومده که فهمیدم چندین فرشته همکاری می کنن و اصلا نمیدونستم به کدومش بنویسم. ینی باید فقط اسم فرشته نگهبان رو بیاریم؟ چون فکر کنم شامل همشون بشه

تو یه روز 15 تا رو ننویسی بهتره، میگن ادامه بدید تا انرژیش مستمر بشه

هر دو روش نوشتم یکی رو راجع به طلبم از یه نفر نوشتم تو یه روز که اونم نصفش رو آورد با بدبختی

واسه ازدواجم اون طرف رفت و ازدواج کرد،راجع به فروش ملک هم معامله بهم خورد،راجع به بیماری هم دکترا میگن وضعیت بدتر شده 

یه چندتا دیگم بود که نگم بهتره

دیگه طاقتم طاق شده لطفا واسم دعا کنید حاجتم برآورده شه ❤

الان استارتر گف باید برای فرشته درونی اون طرف باید نامه بنویسه و حتما حتما همتون در پایان نامه سه بار بگین سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم متشکرم از این ک ب حرفم گوش دادی و ب سمت من اومدی و اون کاری رو ک میخوام ازت برام انجام میدی نامه ها رو هم جایی بذارین ک کسی نخونه و طوری باور داشته باشین ک جواب میگیرین

2740
دقیقا واسه منم پیش اومده که فهمیدم چندین فرشته همکاری می کنن و اصلا نمیدونستم به کدومش بنویسم. ینی ب ...

اره حالا بستگی ب کارت داره مثلا پول بخایی باید بنویسی فرشته مال و ثروت بعد اینکع صبر کن واست دو تا متن کپی کنم هر روز بنویس سپاسگزاریه عالیه 

یعنی الان پس من به فرشته نگهبان نامه بنویسم دیگه، اره؟ اینطوری دیگه مهم نیست که نگران باشیم که به مدوم فرشته نامه می نویسیم. کلا واسه همه مینویسیم فرشته نگهبان

ولی من یکی دوبار امتحان کردم و به طور معجزه اسایی اکی شد

از کجا باید اسم فرشته ها رو بدونیم و بهشون نامه بنویسیم خواهش به منم توضیح بده 

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

" بنامِ خداوند ِمهر"

پاکسازی می کنیم برای معجزه در ازدواج💍💍

برای خودم و جفت الهی ام درخواست عشق و رحمت و برکت می کنیم از خزانه غیب الهی🙏

برکت در عشق❤️

برکت در محبت❤️

"خداوندا

عشق و محبت واقعی در ذات مقدس و نورانی توست

لطفا بر من و همسرالهی ام از خزانه غیبت،رحمت و عشق و محبتت را جاری کن❤️

هم برای من و هم برای جفت الهی ام ازدواجی عالی را جاری کن❤️❤️

این برکت و عشق و فراوانی را شامل حال (اسم اون کسی رو که نیاز به ازدواج داره روبنویسید)  بگردان🙏

و عشق و نور الهی و زلال خودت را درزندگی ما جاری کن❤️

و همینطور با یقین بگین این عشق و فراوانی زلال از آن خداست که هرچی انرژی منفی داره برطرف بشه🙏

چون در ذهنتون طلسم و دعا و چشم زخم هست این‌ باور‌هاوانرژی های منفی ازبین بره

پاکسازی به باورتون خیلی کمک میکنه💪🏻

و بعد از پاکسازی امشب حدیث کسا را میخوانیم🙏

ولی در دلتون فقط و فقط✨ برکت و عشق✨ طلب کنید

و مطمئن باشید آنچه امشب از جانب خداوند نصیبتون میشه اونقدر برکت و رحمت وفراوانی با خودش به همراه داره که به همین زودی معجزه پاکسازی را دریافت خواهیدکرد❤️💍❤️

زیاد هم استغفار کنید

و به محضی که فکر منفی ای میاد تو ذهنتون نسبت به ازدواجتون سریعا استغفار کنید

و خداوند رو صدا بزنید.....

مگر‌ نه اینکه خداوند برای بنده اش کافی است؟

این یک متن جدا هست از بالا

عزیزانی که در حسرت و آرزوی رسیدن به معشوق خودشون هستند ،پاکسازی رو به این صورت انجام دهید👇🏻

خدایا شکرت که راه رسیدن منو ....رو بهم باز وهموار کردی❤️🙏

خدایا شکرت که عقد منو....در آسمانها بسته شده است❤️🙏

خدایا شکرت که بطور معجزه آسا منو....بهم رسیدیم❤️🙏

خدایا شکرت که همه راضی اند به ازدواج منو...❤️🙏

این یک متن جدا هست از بالا

" بنامِ خداوند ِمهر"

پاکسازی می کنم برای هموار شدن راهها بین منو....❤️

برای خودم و.....❤️ درخواست عشق و رحمت و برکت می کنیم از خزانه غیب الهی🙏

برکت در عشق❤️

برکت در محبت❤️

"خداوندا

عشق و محبت واقعی در ذات مقدس و نورانی توست

لطفا بر من و ....از خزانه غیبت،رحمت و عشق و محبتت را جاری کن❤️

هم برای من و هم برای......  محبت و عشق و معجزه ات را جاری کن❤️❤️

این برکت و عشق و فراوانی را شامل حال ما (اسم هاروبنویسید)  بگردان🙏

و عشق و نور الهی و زلال خودت را درزندگی ما جاری کن❤️

و همینطور با یقین بگین این عشق و فراوانی زلال از آن خداست که هرچی انرژی منفی داره برطرف بشه🙏

چون در ذهنتون طلسم و دعا و چشم زخم هست این‌ باور‌هاوانرژی های منفی ازبین بره

پاکسازی به باورتون خیلی کمک میکنه💪🏻

و بعد از پاکسازی امشب سوره حشررا میخوانیم🙏

ولی در دلتون فقط و فقط✨ برکت و عشق✨ طلب کنید

و مطمئن باشید آنچه امشب از جانب خداوند نصیبتون میشه اونقدر برکت و رحمت وفراوانی با خودش به همراه داره که به همین زودی راه رسیدن به عشق تون هموارمیشود❤️🙏

زیاد هم استغفار کنید

و به محضی که فکر منفی ای میاد تو ذهنتون درباره عشق سریعا استغفار کنید

و خداوند رو صدا بزنید.....

مگر‌ نه اینکه خداوند برای بنده اش کافی است؟

من خودم همیشه تو انتخاب فرشته مشکل دارم

اخه من اسم هیچکدومشونمو نمیدونم ،مثلا میخام نامه بنویسم به فرشته که فکرای منفی رو ازم دور کنن اما نمیدونم به کدوم فرشته باید بنویسم تو رو خدا یکی بهم بگه

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
2706