2703
2553
عنوان

سوال درباره نامه به فرشتگان

6153 بازدید | 79 پست

بچه ها اول بگم من چندین بار نامه نوشتن رو امتحان کردم و واقعااا جواب داده. فقط بچه ها یه سوالی دارم. مثلا یه پسری هست باهم حرف میزنیم. اشاره غیرمستقیم به باهم بودن میکنه یکی دوبار حرف ازدواجم غیر مستقیم پیش کشونده. اگه حالا بخوام یه جوری بشه که به صورت مستقیم بگه. باید به فرشته ازدواجش نامه بنویسم؟ و مثلا اگه بخوام لحن صحبت یکی باهام خوب بشه. و مثلا بعضی بحثایی که مثلا اعتقادیه، ولی یه جوری بشه که زور نکنه که منم نظر اونو داشته باشم به کدوم فرشته نامه بنویسم؟ 

من نشنیده بودم اینایی که میگی

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

اولین کار پاکسازی ذهن هست. یعنی ذهنیت منفی رو کاملا پاک کنی بعد بری نامه بنویسی و توی نامه ت ذکر کنی که چی میخوای. یعنی مشخصات فرد رو بنویسی. دیگه باید ببینی مشخصات شما رو داره اون شخصی که شما میگی یا نه 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
ولی من یکی دوبار امتحان کردم و به طور معجزه اسایی اکی شد

چجودی نوشتی به ماهم توضیح میدی؟

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

بچه ها سرچ بزنید سایت خودمون میاد بالا یه تاپیک کامل راجع بهش هست. 

http://ghanunejazb.ir/نحوه-نوشتن-نامه-به-فرشته-ها/

این هم یه سایته

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
من واسه طرفم فقط به فرشته عشقش و نگهبانش می دم...... عزیزم چند تا نوشتی نتیجه داده ؟ من میندازم تو ر ...

اصلن فرشته ای به اسم فرشته ازدواج هست؟ به فرشته عشق برای افزایش علاقه نمی نویسن؟ فکر نکنم واسه ازدواج فرشته عشق جواب بده. چندبارم که یادم نیست گاهی پنج تا، گاهی حتی یکی گاهی 15 تا یا بیشتر. من قبلنا ینی تا الان تو قران نگه میداشتم بعد یهویی می سوزوندمشون. ولی یه جایی خوندن تو یه جعبه هم میشه نگه داشت. که میخوام از این به بعد تو یه جعبه که اصلا باز هم نشه بندازم. و یه چیزی رهاسازی خیلی مهمه

2706