2737
2734
عنوان

سوال درباره نامه به فرشتگان

| مشاهده متن کامل بحث + 6162 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها سرچ بزنید سایت خودمون میاد بالا یه تاپیک کامل راجع بهش هست.  https://ghanunejazb.ir/نحو ...

اینو خوندم عزیزم ولی دقیق نمیدونم واسه چیزی که می خوام به کدوم فرشته باید نامه بدم

اصلن فرشته ای به اسم فرشته ازدواج هست؟ به فرشته عشق برای افزایش علاقه نمی نویسن؟ فکر نکنم واسه ازدوا ...

یعنی دی گه به خواستت فکر نکنی؟؟؟ اره فرشته ازدواج وجود داره ... فرشته زناشویی فکر کنم ... باز می تونی بری سرچ کنی ... نه من میندازم تو رودخونه چون فکر کنم سوزوندن خوب نباشه باز نمی دونم

اینو خوندم عزیزم ولی دقیق نمیدونم واسه چیزی که می خوام به کدوم فرشته باید نامه بدم

خب گفته که اگر نمی دونی به فرشته نگهبان بنویس. توی سایت گفته. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2740
میشه یه نمونه نامه هاتا اگه ممکنه بگی چی نوشتی

من خیلی معمولی مینویسم، مثلا اولش میگم نامه به فرشته منطق فلانی جهت قبول کردن این خواسته. فرشته منطق فلانی از تو بسیار سپاسگذارم که به کمکم فرشته نگهبان من امده ای تا فلان اتفاق بیافتد. بعد از این همش تشکر می کنم و جملاتمم جدری مینویسم که اتفاق افتاده. و در نهایت از خدا تشکر می کنم که به فرشته ننطق فلانی نیرویی عطا کرده که بتونه به نن کمک کنه. و هیچچ کلمه منفی تو نامه استفاده نمیشه

پس چرا واسه من  جواب نداده تاحالا خیلی نوشتم

انتظار می کشی واسه اتفاق افتادنش؟ منظورم از انتظار اینه که مثلا منتظر تماس یکی هستی هی گوشیتو چک می کنی، باید رهاش کنی ینی مطمئن باشی که زنگ میزنه و حالا بری سراغ کارات بلاخره زنگ میزنه بهت

2706