2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاد اون تبلیغه افتادم که میگفت جیزه جیزه جیزه جیزه 

پسرم تازه راه افتاده منم اشپزخونم بزرگه تا ما همه کابینت‌ها پایینن و بالا خیلی کمه، انقدرم شیطونه غافل میشم سریع میاد سمت کابینتا

ممنونم، نمی‌دونید چه مارکی خوبه؟

من از اين دارم خوبه. 

و اينكه اگه زور ني ني زياد باشه كم كم چسبه شل ميشه. اگه ارزون بخري ٢،٣ روزه چسبش كنده ميشه. 

ني ني من زورش زياده، من بعضي كابينتا رو كه خيلي علاقه داره باز كنه، ٢،٣ بار عوض كردم چون چسبش شل شده

دونه۲/۵۰۰من گرفتم تکی. انصافاااا عالی بودن. به در یخچال و فریز زدم البته.‌بچه هام بزرگ هم بودن ولی دوس داشتن مدام درارو باز کنن.

در کمد هم زدم. کلی اضافه هم دارم رودستم موندن تا دیروز بعنوان اویز بدلیجات و گردن بندهام پشت در کمد استفاده کردم 😁😁

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740

مال من بسته بندی نبود البته. ولی بشدت چسبش قوی بود

پسرمم بزرگ بود۳سالش بود و پر زور. نمیتونست باز کنه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ممنون عزیزم از راهنماییت فکر کنم زیر دست پسر منم خیلی دووم نیارن

عزيزم حواستم باشه، من خيلي پيش اومده كه حواسم نبوده قفله، با همون قفل مسخواستم باز كنم كابينتو. اينم باعث ميشه چشبا زودتر كنده بشه.

2706