2733
2734

من شنیدم برای لانه گزینی جنین خوبه . اونایی که آی یو دی انجام میدن دکتر براشون تجویز میکنه ک بخورن حتما . اگه مشکل خاصی نداری نخور . بجاش بلال بخور .

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ضخامت دیواره رحم و رفع لکه بینی خوبه.منکه نمیتونم بخورم یه قلوپ بخورم 2ساعت بالا میارمش مزه خیلی بدی داره

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2742

بچه ها فقط تو باردارى جواب ميده يا تو حالت عادى هم اگر لكه بينى داشته باشيم كمكى ميكنه؟ببخشيد استارتر تو تاپيكت سوال پرسيدم😘

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
برای ضخامت دیواره رحم و رفع لکه بینی خوبه.منکه نمیتونم بخورم یه قلوپ بخورم 2ساعت بالا میارمش مزه خیل ...

هرشب بخورم خواهرشوهرم گفت برو اخه لکه بینی داشتم

2740
هرشب بخورم خواهرشوهرم گفت برو اخه لکه بینی داشتم

روزی 2 لیوان دکتر به من گف

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
جدی؟؟تاچند روز؟

تا وقتی لک داری.سرد هم باشه

عزیزم تو که لک بینی داری بجای اینکارا برو امپول بزن زودتر نتیجه میگیری

شیافم داده خارجی گیرنیومد ایرانی گرفتم

اگه دکترت تجویز کرده حتما استفاده کن . واقعا اطلاعات ما در حد شنیده هامونه و اطلاعات ناقصیه و بعضی وقتا اشتباه . مثلا دکتر من گفته بود زنجبیل اصلا نخور ولی تو تاپیکا بهم توصیه میکردن ک تو دوران بارداری بخور خیلیم خاصیت داره و فلان  . 

هرکسی با توجه به شرایطش دکتر تجویز میکنه . 

بخور و به دکترت اعتماد کن .

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...
2706