2733
2734
شیاف از راه مقعد دارم استفاده میکنم حالت تهوع زیادداشتی؟

توی هفته هشتم خیلی اما ب6 خوردم رفت و دیگه نیومد.شیاف رو واژینالم میتونی بزنی

منرکتال که میزدم شکم روی پیدا میکردم

روزی 2تا بزن

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم نداد گفت باید بری سونو قلب جنین

من 3 هفته قبل از سونو قلب شروع کردم امپول زدن تا امروز

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2731
من حالت تهوع چندروزی یباردارم بالاهم نیوردم ضررنداره؟

بدن هرکس کاملن متفاوته و تو زمینه ویار خودتو با هیچ کس مقایسه نکن

بدن هرکس کاملن متفاوته و تو زمینه ویار خودتو با هیچ کس مقایسه نکن

برام دعا کن همچی خوب پیش بره بعد از چندسالباردارشدم به لطف خدا...ابحی میگن حموم رفتم بده اخه استراحت مطلقم

برام دعا کن همچی خوب پیش بره بعد از چندسالباردارشدم به لطف خدا...ابحی میگن حموم رفتم بده اخه استراحت ...

منم استراحت مطلقم.حموم با اب ولرم رو به سرد که تو حموم بخار اب جمع نشه مشکلی نداره چون گرما خوب نیست.کل حمومتم رو صندلی هم بشین و دوش بگیر

برام دعا کن همچی خوب پیش بره بعد از چندسالباردارشدم به لطف خدا...ابحی میگن حموم رفتم بده اخه استراحت ...

توالت فرنگی استفاده کن

منم استراحت مطلقم.حموم با اب ولرم رو به سرد که تو حموم بخار اب جمع نشه مشکلی نداره چون گرما خوب نیست ...

اخه تاموهای زائد میزنم سرم خیلی چرب میشه اونو میشورم تنم میشورم سی دقیقه میشه

خونه اجاره ای هستم سختمه اخه دو پله داره سرویس و اینکه هی باید جابجاکنم

مگه دستشویی جدا نیست؟خب یدونه توالت فرنگی پلاستیکی بخر بزار تو دستشوییت

سلام  ببخشید من سوال داشتم من اقدام کرده  بودم  یه هفته  از 28 روز هم عقب انداختم علاء هم  داشتم سینه م قهوه  ای شده بود  و ضعف هم داشتم یکم تهوع ولی حالا افتادم  خونریزی غلیظ  آیا من باردار بودم؟؟