2733
2739
عنوان

یبوست شدید نوزادم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 27 پست

عزیزم من دیروز دهترم بخاطر یبوست بردم دکتر ۹ روز پی پی نکرده بود دکتر گفت بهش نبات داغ با چند قطره کولیک از بدم 

یه دکتر دیگه ام شیاف داد پی پی کرد ولی باز نکرد که با نبات داغ شکمش کار کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیاد سر رشته ندارم ولی این عرقیات عطاری بده 

یا عناب اگه داری بپز ابشو بهش بده یکم بخوره

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
یه شیاف کامل باید بزنی

آره عزیزم همسرم دکتره آورده. گفت یک شیاف کامل و خیسش کن بعد بذار. تا یک هفته روزی یکی بذار اگر شکمش کار کرد که نمیخواد ادامه بدی اما تا یک هفته کار نکرد برو پیش اطفال تا بر اساس موقعیت نی نی بهش شربت بده،شیاف مخصوصرکودکانه بازش کنی میبینی کوچیکه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
آره عزیزم همسرم دکتره آورده. گفت یک شیاف کامل و خیسش کن بعد بذار. تا یک هفته روزی یکی بذار اگر شکمش ...

عزیزم شیاف رو واسه چی باید خیس کرد؟

من وقتی برای پسرم شیاف میزنم خیلی شدید گریه میکنه با اینکه قبلش کاملا اون محل رو چرب میکنم و پوستش رو با دستم میکشم

میدونی چیکار باید بکنم که پسرم درد نکشه؟

آخه خیلی یبوست شدیدی داره که با روغن زیتون و کره و میوه هم خوب نمیشه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2740
عزیزم شیاف رو واسه چی باید خیس کرد؟ من وقتی برای پسرم شیاف میزنم خیلی شدید گریه میکنه با اینکه قبلش ...

شیاف رو که خیس کنی راحت تر میره تو و بعدشم نمیسوزه وقتی رفته داخل. اگر پبوست پسرت خوب نشده باید ببری شربت بهش بده . من میتونم بهت معرفی کنم اما دکتر ببینه مستقیما و بر اساس شرایطش شربت بده بهتره چون چند نوع هست

شیاف رو که خیس کنی راحت تر میره تو و بعدشم نمیسوزه وقتی رفته داخل. اگر پبوست پسرت خوب نشده باید ببری ...

مرسی عزیز دلم

اصلا نمیدونستم باید خیس کرد

طوری گریه میکنه که جگرم براش کباب میشه همش احساس میکردم من بد میزنم

لطف کردی😘

میخوام ببرمش دکتر ولی کلا خیلی بدغذا و بد دارو هست میدونم دارو نمیخوره

اصلا آب نمیخوره هرروز براش آبمیوه میگیرم نمیخوره

فقط و فقط شیر میخوره ۱۳ ماهشه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مرسی عزیز دلم اصلا نمیدونستم باید خیس کرد طوری گریه میکنه که جگرم براش کباب میشه همش احساس میکردم ...

یک سری پودرا هستن برای یبوست  بی مزه هستن دکتر بهت بده میتونی بریزی تو شیشه شیر یا با آبمیوه قاطی کنی بهش بدی 

یک سری پودرا هستن برای یبوست  بی مزه هستن دکتر بهت بده میتونی بریزی تو شیشه شیر یا با آبمیوه قا ...

ممنونم عزیزم💖

فولوس بریز تو شیرش بده بخوره نیم ساعت بعد دشوییش میاد

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...