2733
2739
عنوان

یبوست شدید نوزادم کمکم کنید

148 بازدید | 27 پست

پسرم یازده ماهش هست چند روزی هست یبوست شدید گرفته که از پشتش یکم خون خارج شد بردمش بیمارستان رادیولوژی نوشته براش منم نبردمش گفتم ضرر داره چه بهش بدم که شکمش کار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیاف گلیسیرین مخصوص کودکان بده و بهش میوه بده. اگر تا یک هفته با وجود شیاف خوب نشد ببر پزشک کودکان بهش شربت بده، من خودم الان شیاف گریسیرین برا روز مبادا تو خونه دارم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2740

انجیر خشک بپز بهش بده .آب بریز رو انجیر تا جایی ک روشو بپوشونه بعد بذار  روشعله هر وقت آبش کم شد بعد آب بریز روش مثل قبل تا انجیر کاملا وا بره بعد آخرش به اندازه ماده توظرف شکر اضا کن بده بچت بخوره

....

مقعدشو مرتب چرب کن با کره و روغن زیتون کره و روغن زیتون هم بده بهش عزیزم نگران نباش براش میوه هویی مثل هلو و زرد آلو رو بپز بخوره ملین سعی کن روزی یه وعده میوه و مایعات بدی کره تو غذاش استفاده کنی

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺