2737
2739
عنوان

عکسبازی از شال روسری و بدلیجاتامون ک عاشقشونیم.جدید باشن.😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9999 بازدید | 374 پست
بجای علامت سوال نقطه چین بزار،وبنویس باکلمات چیزدار پرکنید😄😄😄

والا از غضبِ یه عده میترسم

خودم کلمه مورد نظرم

خره😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووو محشر بودن همشو خوردی😃بی من‌عاخه نامرد 

اوخیی 

اتفاقا اصلا شیرینی دوس ندارم اینا همش برا مشتری بوده😍

همراز سابقم چون تو یه تاپیک گفتم راهپیمایی نرفتم قطع دسترسی شدم کاربریه جدیدمه
واقعاااا🤣🤣🤣 ادم‌نمیتونه جلو خودشو نگیره اینارو نخوره از بس شکلشون قشنگه لامصبا😭😭

اره دقيييييقاااا بعد فك كن يكي مثل من شكمووو😋😋😋تا دونه اخرشو ميخورم😂😂

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2731
ممنون عزیزم خیلیا فکر میکنن من کار نمیکنم دو تا بچه دا رم و خیلی هم وسواسم

منم ناخن هام همیشه بلنده همه فکر میکنن هیچ کاری نمیکنم در صورتی که همه کارا رو خودم میکنم.کلا جنسشون محکمه نمیشکنن.من برعکس بقیه اگه ناخن هام کوتاه باشه هیچ کاری نمیتونم بکنم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
چه خووووووششششگله من خوره اين چادرارو دارم😁😁😇

خریدی ازشون بدونم اینجا چنده؟

شوهرم برام از باکو خریده اینارو بازم دارم 7تاخریده 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
اره دقيييييقاااا بعد فك كن يكي مثل من شكمووو😋😋😋تا دونه اخرشو ميخورم😂😂

از دور چشمک میزنن

منم خیر سرم‌میخام لاغرشم امروز س تا شیرینی خوردم پشیمون شدم ولی باخودم‌گفتم تا اخر تابستون دگ‌نمیخورم حالا چن روز دیگم تولدمه شاید کیک بخرم😩😞😞😞

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
اوخیی  اتفاقا اصلا شیرینی دوس ندارم اینا همش برا مشتری بوده😍

حيف دوريم همراز اگه بخاطر مسافت و جوش نبود روزي ي كيلو هر نوع ٢٥گرم سفارش ميدادم همونجا تند تند ميخوردم😋😋😂😂😂😁

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
والا از غضبِ یه عده میترسم خودم کلمه مورد نظرم خره😁😁😁

پس بااین حساب همه میگن حق باتوعه

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2706