2737
2734
بازم زیاد هزینه کردی!  الان خواهر شوهر من که کالسکه و کریر مارک چیکو گرفته خیلیم خوب و شیکه یه ...

یکسالو نیم چرا بندازه دور؟من ی چیزی عمری گرفتم واس بچه دومم هم استفاده کنم،اون ارزونا از قیافشون داد میزد معمولین من نپسندیدم 

قضاوت نکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسالو نیم چرا بندازه دور؟من ی چیزی عمری گرفتم واس بچه دومم هم استفاده کنم،اون ارزونا از قیافشون داد ...

من دخترم ۳ سالشه خیلی وقتا با کالسکه میبرم بیرون

کریرم تکون نخورده قیافش از اولی ک خریدم

من گراکو خریدم مدلevoاونموقع جدید ترینش بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
براي اتاقشو وقتي پدر مادرن اتاقو ميچينن ي لوسترم دوست دارن بخرن چه اشكالي داره؟؟

منم گفتم ک پدر و مادر برای دلشون میچینن

وگرنه جزء ضروریات نیست

حيا از خدا بسيارى از گناهان را پاك مى كند.امام علی علیه السلام*** میشه صلوات بفرستید. ممنون.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....یا ارحم الراحمین به من و همه منتظرا  فرزند سالم و صالح عطا بفرما.
من دخترم ۳ سالشه خیلی وقتا با کالسکه میبرم بیرون کریرم تکون نخورده قیافش از اولی ک خریدم من گراکو ...

اره كالسكه صندلي ماشين بنظر من خيلي واجب

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740
واي خدا من اخرش رو ٥ تومن هزينه ميخواسم بكنم 😭😭😭😭

عزیزم چیزای ضروری بخر که الان بچت نیاز  داره نه چیزای دیگه با 3 تومنم تموم میشه

حيا از خدا بسيارى از گناهان را پاك مى كند.امام علی علیه السلام*** میشه صلوات بفرستید. ممنون.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....یا ارحم الراحمین به من و همه منتظرا  فرزند سالم و صالح عطا بفرما.

خانمها از هر جایی خرید نکنید به خدا بعضی ها  سو استفاده میکنن. ما تولید کننده مبل و سرویس خواب هستیم. ماشینهای آنچنانی میان اینجا و از کارمون ایراد میگیرن چون قیمت پایینه به شک میفتن. اما همون مشتری میره از نمایشگاه یافت آباد جنس مارو با قیمتی ۴ برابر میخره.هرچیز گرون دلیل بر خوب بودن نیست. خانمهایی که تهران هستید برای خرید سرویس چوب سیسمونی بیایید سراغ تولید کننده چهاردانگه به خدا همون جنسهای گرون را با مناسبترین قیمت میخرید. لباس هم همینطوره بستگی داره از چه منطقه ای خرید کنید چون اون شخص اجاره اش سنگینه و مجبوره جنسهاش را بالاتر بده تا هزینه هاش در بیاد

ایشالا نی نی هاتون سالم بدنیا بیان و زیر سایه خودتون و پدرشون صالح بزرگ بشن

هرچی هم خریدید مبارکشون باشه

به قول مادرشوهر من صدتاش رو پاره کنن سرشون درد نگیره

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
پس ايرادي نداره☺️

اینو برای دوستی میگم ک الان ترسیده و فکر میکنه نمیتونه با 5 تمومش کنه 

پست بالا رو بخون

بقیه چیزا ب دل پدر و مادر و درآمدشون بستگی داره

2706