2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یکی از خواهرشوهرام سر یه قضیه ای سر سنگینم 

اونوقت دو هفته مونده ب عروسی ب خودم ک نه 

ل مادد شوهرم گفته ب من بگه ک برای همراه عروس براش وقت بگیرمممم

حرصم گرفته شدیدا

2728

من حواهر شوهر و دختر خاله ام ارایشگاه من وقت گرفته بودن پولشم خودشون دادن 

آنِه!!!💙 تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؛ وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود؛ با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات، از تنهایی معصومانه دست هایت؛ آیا می دانی که در هجوم درد ها و غم هایت؛ و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت؛ حقیقت زلال دریاچه نقره ای نهفته بود؟ آنِه! اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری؛ تا در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی؛ اینک، آنِه! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست …

من تنهایی رفتم فقط اخرش خواهرم اومد.خواهر شوهرم خیلی دوس داشت بیاد ولی بنا به دلایلی نزاشتم پشیمان هم نیستم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740
با یکی از خواهرشوهرام سر یه قضیه ای سر سنگینم  اونوقت دو هفته مونده ب عروسی ب خودم ک نه&nbs ...

بگو نه ميخوام تنها باشم

اصلشم همينه

عروس بايد ي ارايشگاه عالي تر و جدا داشته باشه

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

شوهرم گفت نه میره خواهرش ... منم گفتم میره ولی اونجا زیاد میگیرن نمیاد . جای دیگه میره 

چون اینجا هرچی که مرتبز با عروس باشه پول خون باباشونو روش میزارن 

دیگه هم کسی حرفی نزد.منم نمیخوام اقدامی کنم مگه اینکه شوهرم یا خواهرش خودشون سوال کنن

چی بگم بنظرتون ؟ 

اصلا عروس که همراه نباید داشته باشه.نه فامیل خودش نه فامیل شوهرش.چه خبره  دندش نرم بره یه آرای ...

حالا بنظرم رسید نکنه واقعا واسه پوشیدن لباس و ... کمک نیاز باشه 

من نه عقد همراه بردم نه عروسی  

تیکر سالگرد عروسیمه💋میشه برای خوشبختی و خونه دار شدنمون یه دونه صلوات بفرستین مچکرم  لَبخنـدتــ زندگـےِ مـَن اَستــ💖زندگـے کـُن براےِ مـَن جـــٰانـَم💋                                           خدای مهربونم مراقب خونواده م و همسر عزیزم باش    
با یکی از خواهرشوهرام سر یه قضیه ای سر سنگینم  اونوقت دو هفته مونده ب عروسی ب خودم ک نه&nbs ...

بله خواهر شوهر کوچیکم مثل قاشق نشسته همه جا حضور داشتن

سر ارایشگرو خورد انقد حرف زد

اصلا نیازی به همراه نیست اگه بذارن و دلخوری درست نکنن

به نظر من باید اون چند روز رو بی خیال حرف بقیه باشی و تو سکوت کار خودتو بکنی و حرفا رو کش ندی 

اصلا خودتو درگیر نکن هر کی هر حرفی زد تو سکوت لبخند بزن 

و الا بخای توضیح بدی اعصابت به هم میریزه

قبلا با ارایشگرت صحبت کن همراه قبول نکنه بگه نمیرسونم