2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یکی از خواهرشوهرام سر یه قضیه ای سر سنگینم  اونوقت دو هفته مونده ب عروسی ب خودم ک نه&nbs ...

بگو‌ارایشگره گفته وقت ندارم...با ارایشگر هم هماهنگ کن

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

نه نداشتم

کسی هم برام نهار نیورد گرسنه موندم

چون تنها بودن پولامو از کیفم دزدیدن😭

شاباشای شب حنابندونم بود😭😭😭😭

اول زندگی چقد به پول احتیاج داشتم خدا ازشون نگذره😤

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
2731

همراه که نداشتم. فقط کار من که تمام شد خواهر شوهرم اومد خب هزینه اش هم خودش داده.... و عروسی داداشم هم وقتی کار عروس تمام شد من بعد از یکساعت رفتم و هزینه خودم دادم 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

عروسی دختر خاله ی عزیزتر از جانم منو اون یکی دختر خالم باهاش رفتیم فقط واسه اینکه دور هم بخندیمو خوش بگذره و تنها نباشیم پولشم خودمون دادیم اتفاقا گرونم بود ولی خوش گذشت 

ولی بمیرم هم نمیذارم از خانواده ی شوهر کسی همراهم بیاد واسه عقدمم نذاشتم 

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر
2738
عروسی دختر خاله ی عزیزتر از جانم منو اون یکی دختر خالم باهاش رفتیم فقط واسه اینکه دور هم بخندیمو خوش ...

ایول 

منم همه گفتن بگو آرابشگر قبول نکرده.

البته خودش باهام صحبت نکرده یعنی دو نمیدم بهش ...

واسه هزینه قدیما ارزون بود و ده تا همراه داشتن همه رو حساب میکردن ولی الان هزینه ها زیاده و کلا خود طرف نمیزاره داماد حساب کنه

من همراه نداشتم دخترا مشغول آرایش خودشون بودن زن عموم آخر کارم اومد لباس و وسایلمو برد

وای یادم افتاد چه زود گذشت