2737
2739
عنوان

ثواب داره بخدا

11576 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها خواهرم تو بدن سازي زانوهاش خيلي آسيب ديده چندتا دكتر رفته جواب نگرفته 

ساكن اراكم دكتر خيلي خوب در حدي كه ازش معجزه ديده باشيد ميشناسيد ؟

حتي تو شهره ديگه هم مسيله اي نيست 

باع...

من نمیدونم گلم میتونی تو نت سرچ بزنی یا اینستاگرام شاید بتونی یه دکتر خوب پیدا کنی

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ژله و بادام خیلی خوبه

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

بچه ها يه حركت اگه اشتباه نكنم ماله پاست كه زانو رو تا روي زمين خم ميكنن با دوتا وزنه به دستاش گرفته بوده 

مربي بهش ميگه وزنه هات سنگينه 

خواهرم گوش نداده 

الان مدتهاست ورزش تعطيل كلي جلسات فيزيوتراپي و قرصاي خارجيه گرون گرون 

ولي افاقه بي افاقه 

دلم براش كباب ميشه 

باع...
پاچه بخوره... ( همون کله پاچه) الان تابستونه کم بخوره که دچار اسهال و استفراغ نشه. چربیم نداشته باشه ...

بميرم براش كلسترولش بالاست نميتونه كله پاچه بخوره 

ولي قرصهاي غضروف ساز خييييييييييلي خورده هيچي به هيچي 

اصلا نميدونم چش شد 

خواهرم ماشااله خيلي خوش قدو بالاست 

هم باشگاهياش ميگفتن آخه تو كجاتو ميخوايي آب كني ؟

چشمش كردن مطمينم 

باع...
2738
بميرم براش كلسترولش بالاست نميتونه كله پاچه بخوره  ولي قرصهاي غضروف ساز خييييييييييلي خورده هي ...

کاش بشه روزی دو ، سه فاشق آب پاچه بخوره . کنارش یکم آب لیمو هم استفاده کنه. البته به دکترش بگین ولی من شنیدم تنها جیزی که پای آسیب دیده رو علاج میکنه همینه.

البته یه چیز دیگم بگم پای مرغ براش بخر و بپز یه آب ژله ای میمونه ازش که بده بخوره،، البته اونم یکم چربی داره.

برای چشمدرخم هم تو کیفش آیت الکرسی بذارین و تو گردنش یه پلاک و ان یکاد و یه چشمی آبی رنگ

کاش بشه روزی دو ، سه فاشق آب پاچه بخوره . کنارش یکم آب لیمو هم استفاده کنه. البته به دکترش بگین ولی ...

فدات شم آرامش جان خدا از خواهري كمت نكنه كه با مهربوني جواب دادي عزيز دلم 

باع...

MRI رفته ؟ الان از یکی پرسیدم میگه ما یک مورد داشتیم مثل خواهرت بوده ۷ تا دکتر رفته اخر یکی تشخیص داده کمرش غضروفش اسیب دیده زده به پاش

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
کاش بشه روزی دو ، سه فاشق آب پاچه بخوره . کنارش یکم آب لیمو هم استفاده کنه. البته به دکترش بگین ولی ...

چشم ابی رنگ رو بنام چشم زخم مد کردن تک چشم شیطانه معروفه 

همون قبلی هایی که گفتی رو بزاره خوبه وان یکاد رو هم بخونه مدام 

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
2706