2733
2739
عنوان

ثواب داره بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 11576 بازدید | 38 پست
ماده بین مفصلی میسازه چند تا تقویتی دیگه هم داره نمیدونم دقیقا!خانواده ما اکثرا مصرف میکنن ولی جدیدا ...

پاندا جانم ايراد نداره همينطوري بخوره يا بايد دكتر بگه چندتا مصرف كنه ؟

شما چجوري ميخوريد اين قرصارو ؟

باع...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم ابی رنگ رو بنام چشم زخم مد کردن تک چشم شیطانه معروفه  همون قبلی هایی که گفتی رو بزاره خوبه ...

من خودم پيشنهاد دادم دستبندشو يا گردنبندشو بندازه گردنش 

ولي الان كه فعلا متاسفانه كار از كار گذشته 

تو سنه 37 سالگي دولا دولا راه ميره 

الهي بميرم براش 

باع...
2728
من خودم پيشنهاد دادم دستبندشو يا گردنبندشو بندازه گردنش  ولي الان كه فعلا متاسفانه كار از كار ...

گفتم نشانه تک چشم شیطانه بدتر انرژی منفی جذب میکنه یک سرچ کنی تک چشم قضیه رو متوجه میشی خانومی

ان شاءالله مشکل پیدا بشه و راحت حل بشه

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
اینو نمیدونم ولی رنک آبی اثبات علمی شده چشم زخم رو خنثی میکنه

چشم وسطش رو میگم که بدبختی اینا رو با هم ترکیب کردن

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
2740
پاندا جانم ايراد نداره همينطوري بخوره يا بايد دكتر بگه چندتا مصرف كنه ؟ شما چجوري ميخوريد اين قرصار ...

نه عزیزم تقویتیه دکتر نمیخواد!روش نوشته روزی 3 تا فکر کنم ولی ما یکی میخوریم زیاده 3 تا به نظرم

این لینک رو ببین میتونی انلاین بخری

https://shiderstore.com/products/nature-made-triple-flex-triple-strength

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

عزیزم اگه شرایطش رو داری که بیاریش تهران ، برو پیش دکتر محمد جواد زهتاب  ، تو بیمارستان خاتم الانبیا هست ، روز های زوج هم ۴ به بعد مطبه

عالیه کارش ، فلوشیپه زانو هستن ، همسر منم ایشون عمل کردن و بعد دوسال برگشته به ورزش سابقش الحمدالله و هیچ مشکلی نداره

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
عزیزم اگه شرایطش رو داری که بیاریش تهران ، برو پیش دکتر زهتاب  ، تو بیمارستان خاتم الانبیا هست ...

آريانه جان آدرس مطبشو داري ؟

يا شماره تل ؟

همسرت مشكلش چي بود عزيزم ؟

باع...
وااااااااي اول متوجه نشدم  يعني بده ؟ اي واي

اره خانومی همون ابی ساده اون خانم گفتن خوبه

ولی درکل خب قرآن که بهتره مثل وان یکاد آیت الکرسی چهارقل

عزیز دلم حقیقتش من الان مشهدم ، چند لحظه صبر کنی ، زنگ میزنم همسرم آدرس رو برام بفرسته 

همسر من زانوش توی فوتبال آسیب دید ، رباط صلیبی زانوش پاره شده بود ، به خاطر ورزش سنگین دو تا مینیسکای زانوش پاره بود ، علاوه بر اینا غضروف پاشم آسیب دیده بود ، ۳ساعت و نیم تو اتاق عمل بود ، واقعا دکترش عالی بود 

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2706