2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم مال شما آزمایش تون شاید ترکیبی بوده یا اصطلاح پزشکی سکوشنال بوده که گرون تر شده

نه برای خیلیا تو سایت این قیمت زدن عادیه فقط غربالگری بود که شامل آزماش خون که چهار تا موردو برسی میکنن

و سنو که اعضای داخلی و خارجی و جنسیت و همه چیز جنین برسی کرد همین بود فقط

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
نه اشتباس عزیزم 

من سر هر دو بجه ها دکار این زمان گفت وحی مک هر دو آزمایش هام ریسک شدن تو خود جواب نوشته بین هفته ۱۵ تا ۱۸ باید آزمایش دوم انجام بشه 

البته این که من میگم از پایش کواد هست 

شاید اونی ک شنا دادین آلفا پروتیین که تو آن هفته ها انجام دادین 

من که خودم هیچ کدوم رو قبول نکردم و ی راست رفتم سل فری دادم

خدایا حتما خودت صلاح کارو بیشتر میدونی قربونت پس آرامش بده بهم ممنون خدا جونم

یعتی فقط آزمایش اول رو دادم ازمایش دوم رو ندادم رفتم سل فری چون سر هردو ریسک سندروم دان پیدا کردم

من سر هر دو بجه ها دکار این زمان گفت وحی مک هر دو آزمایش هام ریسک شدن تو خود جواب نوشته بین هفته ۱۵ ...

نه گلم تونسخه من نوشته سونو آنومالی بین هفته18 الی22 انجام بشه

2740
نه برای خیلیا تو سایت این قیمت زدن عادیه فقط غربالگری بود که شامل آزماش خون که چهار تا موردو برسی می ...

خوب پس از شما هم کواد بوده و هم الفا پروتیین منم قیمت پرسیدم همین حدود بود تازه گرون تر 

نه اشتباس عزیزم 

غربالگری دوم از ۱۵تا۱۸هفته اس ولی سنو آنومالی از ۱۸تا۲۲هفته

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
نه گلم تونسخه من نوشته سونو آنومالی بین هفته18 الی22 انجام بشه

خوب منم ک میگم سونو بین هفته ۱۸ تا ۲۲ ولی آزمایش زودتر هست

خوب پس از شما هم کواد بوده و هم الفا پروتیین منم قیمت پرسیدم همین حدود بود تازه گرون تر 

کواد چیه آلفا پروتیین چیه؟؟

برام دعا کن امروز قرار برم جواب آزمایشمو بگیرم

کواد چیه آلفا پروتیین چیه؟؟ برام دعا کن امروز قرار برم جواب آزمایشمو بگیرم

کواد سندرم ها رو بررسی میکنه و آن تی دی(نقص لوله های عصبی) 

آلفا ریسک پروکلامسی رو بررسی میکنه 

2706