2733

واقعأ هم مثل موم تو دستای مادرش و رفیقاش هست ب همه احترام میذاره الا ب من واقعأ نمیدونم چرا نمیتونم تو مشتم بگیرمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هروز یا شب سوره نور بخون و ذکر (یا عزیز زهرا) رو روزی 360مرتبه بگو مطمئن باش که تأثیرشو تو زندگیت میبینی 

من میفهمم حرفاتو 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️ به نیت خوشبختیم و آرامش دل و زندگیم در کنار خانواده پنج نفرم چی میفرستی 🤩خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده

مرد فقط با محبت رام میشه 😂🤦‍♀️شوهر من واسه خودش یه یاغی هست که حد نداره 😬😅اما خب من خیلی لوسی کردم وقتی حرفی دارم که دلم نمیخواد نه بگه اینقدر جلو بقیه بالا میبرمش مثلا دیروز بیرون بودیم پدر شوهرم جلو بود تو ماشین  

پشت شوهرم نشستم دستاش بوس میکردم 😅بعد شبش یه چی میخواستم بهش گفتم گفت باش 😅اینم چون خیلی تو ماشین خوشم آمد جلو مامانم اینا اینقدر دوستم داری و این حرفا 

چون واقعا یاغی اینقدر اذیت میکنه باباش حرص میده تاحالا به حرف هیشکی نبوده تو خانوادش

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
تو چنتا کانال این مدلی عضوم والا تأثیری نداشته

از خودت تغییر رو شروع کن شاید شوهرتم درست شد اینطور که میگی با همه خوبه فقط با تو اینجوریه 

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️