2737
2739
عنوان

سقط بخاطر جنین هیدروپس شده لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11362 بازدید | 65 پست
لطفا اگه کسی سقط بخاطر هیدروپس شدن یا همون آب اوردن بدنه جنین داشته بیاد بهم کمک کنیم علتو دریابیم

عزیزم اخرش علت هیدروپس جنین رو فهمیدی؟؟؟ منم بخاطر این مشکل سقط کردم😭😭😭😭... الان بچه داری؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ببخشید شما مشکل هیدروپس داشتید؟الان بچه دارید؟

3بار سقط و الان با داروهای زیاااااااااد و مشکل ایمنی انعقادی باردارم  

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
خدا را شکر عزیزم انشاءالله سالم بیاد بغلت. یعنی سه تا سقط به خاطر هیدروپس داشتی؟ 

نه عزیزم مشکل ایمنی انعقادی داشتم تا بچه تشکیل میشد میفتادم خونریزی

آنومالی جنین مشکل نادریه و ان شاالله اتفاق نمیفته و بخاطر مشکلات اسپرمه معمولا

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
2738
الان چطوری؟ هفته چندی؟

الان خداروشکر خوبم ولی اول کمک خدا بعد فول دارو هفته بیستم

آخرای حاملگیم اصلا آب دور ریه و شکمش نبود و من و شوهرم باور نمیکردیم.میگم شما هم با دکترتون مشورت کن ...

سلام عزیزم میشه اسم دکتر و داروهاتون و.. لطف کنید بگید🙏

من 12 هفته هستم تقریبا و جنین هیدروپس شده گفتن باید سقط بشه دلم میسوزه😭اگه راهی هست کمکم کنید شاید امیدی باشه🌱

سالم و شاد باشید🤍✨

عزیزم دلیل و علتش مشخص شد برات؟؟؟

دنبال علتش نرفتم.دوباره حواسم نبود بدون آزمایش و مشورت پزشک باردار شدم و همون مشکل پیش اومد ریه اش آب آورد کم کم شکمشم آب آورد اما اینبار دستور سقط ندادن. دکترم یه سری دارو داد خدارو شکر حل شد. فک کنم غلظت خون داشتم

یه سوال دیگه‌اینکه یه دکتر خوب تو مشهد بهم‌معرفی کنید خیلی ناامیدم.بچه هم‌ندارم.۲۹سالمه.خیلی میترسم ...

دکتر فریده انصاری من سه تا بچهامو پیش ایشون زایمان کردم عالی بود خدایی. اینقد اینقد برا نازایی میومدن پیش ایشون که چی. بیمارستان پاستور تو احمد آبادم مال خانم دکتر و شوهرش جیزی که شنیدم. میخوای یه دفه پیش ایشونم برین ضرر که نداره

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2706