2737
2734
عنوان

سقط بخاطر جنین هیدروپس شده لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11362 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازگل جان سلام

منم قبلا اين مورد رو داشتم البته يك سقط به خاطر هيدروپس

حدود يكسال و نيم پيش البته اقدام نكردم تا الان

ربطي به گروه خوني نداره

انشالله دفعه بعد به سلامتي باشه ولي ختما دو سه ماه ازمايشهاي مخصوص رو بده انشالله كه سالم و سلامت فرزندت رو در آغوش بگيري

نازگل جان سلام منم قبلا اين مورد رو داشتم البته يك سقط به خاطر هيدروپس حدود يكسال و نيم پيش البته ...

سلام عزیزم.من سه بار سقط کردم الان‌دکترا میگن فقط باید تخمک اهدایی بگیرم

خدایاشکرت.
2731
سلام عزیزم.من سه بار سقط کردم الان‌دکترا میگن فقط باید تخمک اهدایی بگیرم

سلام گلم منم یه سقط داشتم و یه مرده زایی توهفته۳۵.ریه جنین آب اورده بود.دکتربه ما ازمایش ژنتیک نوشته؟چرا شما ازمایش نمیدین قبل اینکه تخمک اهدایی بگیری؟

سلام من هم به دلیل هیدروپس بچمو سقط کردم توی 16 هفتگی بارداری اولم بود. توی 14 هفتگی آمینو سنتز دادم و جواب‌ش سندروم ترنر اومد.با شوهرم دختر عمو پسر عموایم دکتر برامون آزمایش کروموزومی نوشته که باید انجام بدم. کسی مث من بوده؟ 

من یبار سقط کردم تو نوزده هفتگی به دلیل هیدروپس.الانم بیست و دو هفتمه و باز همون مشکلو دارم. هیچ راه حلی نداره؟هیچ کس مشکلش حل نشده تو همین دوره ی بارداریش؟چون اولش یذره ریه اش آب اورده بود الان شکمش اب اورده

2738
لطفا اگه کسی سقط بخاطر هیدروپس شدن یا همون آب اوردن بدنه جنین داشته بیاد بهم کمک کنیم علتو دریابیم

سلام عزیزم بعد از سقط باردار شدی ؟ برای مشکلت چیکار کردی منم ۲۹روزه سزارین شدم پسرم هیدوپس شد توی ۳۴هفته فوت شد 

منم دوتا تجربه هیدروپس داشتم شما دیگه باردارنشدی؟ 

سلام. من همون عاطفه هستم با اطلاعات جدید ثبت نام کردم چون یادم نبودقبلا هم ثبت نام کرده بودم.اومدم تجربمو بگم.من تو بارداری دومم به لطف خدا نی نی ام خوب شد.ازدواجمون فامیلیه.بچه اول ریه و شکمش اب اورده بود سقط قانونی کردیم.این یکی هم به همان سمت رفت.علتشومتوجه نشدم ولی دکترم امپول انوکساپارین و آسپرین تجویز کرد شکر خدا بچه خوب شد الانم سی ام پنج ماهش میشه.دخترم هست😊

آخرای حاملگیم اصلا آب دور ریه و شکمش نبود و من و شوهرم باور نمیکردیم.میگم شما هم با دکترتون مشورت کنین درمورد این داروها ببینین نظرشون چیه.ان شاءالله مشکل شمام حل بشه

2706