2737
2734
عنوان

سقط بخاطر جنین هیدروپس شده لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 11362 بازدید | 65 پست
سلام ببخشید شما بچه تون سالمه؟ منم دوبار این تجربه هیدروپس لعنتی روداشتم

دوست عزیز میشه بگید بعد دوبار اتفاق افتادن هیدروپس شما چیکار کردید؟امیدوارم بارداری بعدیتون به سلامت سپری شده باشه 

آخرای حاملگیم اصلا آب دور ریه و شکمش نبود و من و شوهرم باور نمیکردیم.میگم شما هم با دکترتون مشورت کن ...

دوست عزیز امکانش هست بگید از ماه چندم شما آنوکسا مصرف کردید؟اگر درست متوجه شده باشم یعنی بچه داشت به سمت هیدروپس شدن میرفت و با مصرف آنوکسا خداروشکر برگشت؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز میشه بگید بعد دوبار اتفاق افتادن هیدروپس شما چیکار کردید؟امیدوارم بارداری بعدیتون به سلامت ...

سلام هیچی هزار تا ازمایش بی نتیجه دادیم وتهس ازهمه جا بریده به خدا امید بستم وباردار شدم الان هیدروپس نداره شکر خدا ۲۴ هفته باردارم ولی به خاطر پایین بودن جفت استراحتم ولکه بینی دارم

سلام هیچی هزار تا ازمایش بی نتیجه دادیم وتهس ازهمه جا بریده به خدا امید بستم وباردار شدم الان هیدروپ ...

امیدوارم اینبار سالم بغلش بگیری

اگه لایق باشم حتما برای سلامت نی نیت دعا میکنم

میشه بگید اون ۲تا هیدروپس تو چه هفته هایی بود؟

2731
امیدوارم اینبار سالم بغلش بگیری اگه لایق باشم حتما برای سلامت نی نیت دعا میکنم میشه بگید اون ۲تا ه ...

هیدروپس چیز بیخودیه اگه مشکل انعقادی نباشه و بی دلیل باشه خیلی بده آدم نمیدونه تکرارمیشه یا ن

مَرَنج و مَرَنجان