2733
2734
عنوان

من با این کار بده خانواده شوهر چکنم

834 بازدید | 57 پست

بچه ها اول بگم که خانواده شوهر من خیلی خونه زندگیشون تمیزو شیکو باکلاسه,فکر نکنید شلخته و کثیفن,اما نمیدونم چکار کنم این عادتو ترک کنن,شایدم از بس ادعای تمیزی میکنن,یروز رفتیم خونه مادر بزرگه همسرم سفره انداختیم هرکاری کردم دخترم غذا نخورد یکسالش بود اونموقع,خلاصه یه کاسه سوپ بود مادر بزرگش ازون میخورد بعد اومد با همون قاشق خودش شرو کرد سوپ دادن از ظرف خودش به دخترم,دختره منم مثل چی میخورد,داشتم میمردم از ناراحتی,تند تند با اشاره شوهرم پاشدم رفتم براش قاشق آوردم که خودم بهش بدم اما دیگه داده بود بهش,مادر شوهرمم چند بار از قاشق خودش بهش داده,همین دوروز پیش میخواست بهش بده گفتم نمیخوره دوس نداره با قاشق با دست دوس داره اما دیدم قشنگ خورد,من به شوهرم گفتم بابا اینا خانواده توأن تو باید بهشون تذکر بدی نه من,من به خانواده خودم گفتم اونام میدونن,بخدا اونشب از اعصاب خوردی تا صبح خوابم نبرد,من خیلی رو تمیزیه غذای دخترم حساسم تو خونه,از طرفیم پوسیدگیه دندانو میکروبای معده سریع از طریق قاشق منتقل میشه,چرا نمیفهمن,شوهرم گفت سری بعد بهشون میگم مستقیم,منم تصمیم گرفتم قاشق چنگالشو با خودم ببرم,نظرتونو بگید کیا اینجورنن خانوادهاشون؟

همون قاشق چنگالشو با خودت ببر

بگو فقط با اینا غذا میخوره

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگ بگو عه عه قاشق دهنی 

بچتم بردار

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
2731

مال من اینجوری بود سریع میرفتم قاشق میاوردم. میپفت مگه دهن من نجسه . منم میگفتم نه ولی دهن ادم بزرگ با بچه فرق داره خلاصه که الان بهتر شده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

به نظرم حساسيت نشون نده... مطمئن باش بچت مريض نميشه... ولي سعي كن نذاري اونا بدن... يه مدت تحمل كن دخترت خودش ميخوره و نميذاره كسي بهش غذا بده...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2738

خانواده شوهرمن😐😐😐جالبش اینجاس قاشقی که خودشون غذا کوفت میکنن باهاش و میکنن دهن پسرمن ولی بعد که دیگه پسرم دهن زد به قاشق خودشون از اون قاشق نمیخورن..یا حتی لیوانش.بیشعورای کثیف

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین برو یه قاشق چنگال خیییلی ملوس از اون عروسکیا بخر همیشه با خودت ببر. بعد بگو با این غذا میخوره عادت داره بعدم بگو چون اگه یکی دندونش خراب باشه پوسیدگیش منتقل میشه همیشه تو خونه حتی از قاشق شسته خودمونم بهش نمیدم !یبار ک بگی درست میشه!یا با شوهرت هماهنگ کن قاشق دهنیشو بده نینی بعد تو جلو همه بگو عزیزم حواست نیست ک پوسیدگی منتقل میشه 

مادرشوهر منم تمیزه مثلا كه شوهرم میاد خونه میگه شلوارت خاكیه برو بیرون 

بعد همین خانم پریروزا میخاس برام ی شیشه ماست كنه 

دور شیشه ماست ریخ با زبونش تمیز كرد

یك لیس زشتی زد

اووووق  

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

حالا خوبه شوهرت قبول کرده بعضیا بهشون بر میخوره تازه میگن مگه دهنشون نجسه و‌این مزخرفات منم خیلی رو‌تمیزی این چیزا حساسم ولی اگر قبول کردع بگه جای امیدواریه

زنی که 👧 خرج داره ارج داره
2706